Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znalezienie tego miejsca w necie już było dużym zaskoczeniem, a czytanie i drążenie tematu kolejnym. Nie ma chyba tematyki dla której nie znaleźliby się ludzie pozytywnie zakręceni. I to jest świetne! Dziękuję Twórcom tego portalu. Dzięki Wam możemy się tu wszyscy skupić i rozwijać nasze hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio wpadłem na pomysł przywrócenia blasku w moim bolidzie który był myty głównie na automatach. Pomyślałem, zrobię coś dla niego, lakier praktycznie bez uszkodzń, trafiłem na ta stronę ... napaliłem się, w czwartek miałem kupić/odebrać zestaw do ręcznej walki ze swirlami ... no i 2 dni wcześniej ktoś rozdziewiczył mi samochód !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio wpadłem na pomysł przywrócenia blasku w moim bolidzie który był myty głównie na automatach. Pomyślałem, zrobię coś dla niego, lakier praktycznie bez uszkodzń, trafiłem na ta stronę ... napaliłem się, w czwartek miałem kupić/odebrać zestaw do ręcznej walki ze swirlami ... no i 2 dni wcześniej ktoś rozdziewiczył mi samochód !

 

zestaw po lakiernikach też się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

Ja, użytkownik bardzo styranego wizualnie audi A4, o twardym lakierze koloru niebieskiego, pragnę odnowić ową powłokę z pomocą tego właśnie forum, postaram się nie zawracać głowy podstawowymi pytaniami, ale również w miarę możliwości udzielić pomocy...

 

Pozdrawiam

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam wszystkich!

Na forum trafiłem ponad rok temu i od tego czasu śledzę je na bieżąco. Nadeszła pora aby aktywnie uczestniczyć w dyskusjach.

Pozdrawiam wszystkich fanów auto detailingu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalista w dziedzinie pielegnacji samochodu nie jestem ale staram sie dbac o moje jak tylko moge i od jakiegos czasu sledze to bardzo ciekawe forum i najwyzszy czas zabrac glos :) wiec na poczatek:

 

Witam Wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! Jestem z Kołobrzegu, moje auto to Skoda Fabia 2005 która potrzebuje korekty i Skoda Octavia 2005 także do pucowania, niestety dopiero 3 wrzesnia jestem w kraju wiec pozostaje mi ogladanie waszych relacji :) O zapomnialem dochodzi jeszcze Opel Corsa z 1992 do totalnej polerki razem z detailingiem. Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.