Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowym członkiem forum. Zapisałem się, aby dowiedzieć się czegoś ciekawego, jak podzielić się swoja wiedzą. Obecnie pracuję w Irlandii w salonie nissana i właśnie zajmuję tym tematem.

 

Pozdrawiam

Wiatrok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Maciek. Jestem na etapie otwierania firmy autodetailingowej, w prawdzie firma juz funkcjonuje lecz potrzebuje reklamy aby mogla dzialac bez przestojów :) Jestem samoukiem i uczylem sie na bledach :) Aby dojsc do wprawy i wiedzy jaka posiadam teraz musialem wlozyc w to wiele pracy i zrobic wiele samochodów handlarzy ktore szly na sprzedaz, a co za tym idzie musialem dawac bardzo promocyjne ceny :) Pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie :) Forum czytam już jakieś 4 miesiące. Przez ten czas wyciągnąłem dużo wniosków, dużo dobrych produktów zamówiłem aby z nadejściem ładniejszej pogody ruszyć do pielęgnacji moich autek a na chwilę obecną to Saab 9-3 i Passat CC. Od zawsze dbałem o swoje auto ale nigdy do końca nie byłem świadomy co może zdziałać dobra chemia, wiedza, pasja :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Postanowiłem sie zarejestrowac bo posiadam fajny samochod (a raczej dwa) o które chce zadbać jak najlepiej. Bmw e46 330ci i vw garbus 1500 z 1967 roku. Mam naddzieje ze na forum znajde dużo informacji o interesujacych mnie rzeczach. Pozdrawiam wszystkich ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Frum ogromne-ciesze sie ze moge do niego dolaczyc.

Teraz zabieram sie za czyyytanie. Do pogadania w moich tematach za pewnie wiele tygodni bo do wiosny jeszcze sporo czasu.

 

p.s pierwszy mail od admina jest SWIETNY ! Zadnego szukania, na tacy wrecz podane. Ogromne podziekowanie za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników,

Jestem Mikołaj z Warszawy i zachorowałem na punkcie detailngu mojego samochodu(BMW e46), dzięki temu forum dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy i mam nadzieję na wiele wiele innych..:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono Użytkowników Forum. Czytam forum od dłuższego czasu i jest ono kopalnią wiedzy na temat auto detailingu. Myślę, ze jako początkującemu, czasami doradzicie. Pozdrawiam, Grzegorz ze Stargardu Szczecińskiego :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.