Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dziękuję forumowiczom za porady, już skorzystałem i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Może ktoś niedługo będzie kupował nowy samochód, to mam poradę:

ZRÓB TEŻ DOKŁADNE OGLĘDZINY LAKIERU, SZCZEGÓLNIE NA KLAPIE SILNIKA.

Samochód stał ponoć dwa tygodnie w salonie przed moim zakupem - są ślady "pielęgnacji" lakieru.

pozdrawiam adminów, moderatorów i członków forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś czasu przeglądam już forum, ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Jestem pod wielkim wrażeniem tego co pokazujecie w dziale PSB :shock: Chciałbym kiedyś się też nauczyć tak ogarnąć samochód na błysk. Na razie w większości używam produktów Sonax'a, bo na lepsze niestety mnie na razie nie stać, ponieważ jestem uczniem 1'szej klasy Technikum Samochodowego w Kaliszu :)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich, miłego pucowania furek :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się przywitam.

 

Zaglądam tu w miarę często z racji zgłębiania wiedzy. Wg. mnie każdy facet jakiegoś hopla mieć powinien o ile jest to w granicach zdrowego rozsądku. Tym bardziej jak człowiek wydaje nie małe pieniądze na swoje auto - stara się o niego dbać jak może (aczkolwiek odstępstwa są).

 

Ja mam co pucować - trochę tej blachy jest :acute:

 

h0tj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Patryk i chciałbym zacząć swoją zabawę autodetalingiem.

Jeżdzę Audi A3 8P i chciałbym doprowadzić jego lakier do jak najlepszego stanu.

 

Mam już trochę kosmetyków do czyszczenia wnętrza, chciałbym teraz zając się samochodem z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem Rafał i jeżdżę czarną e92. Od paru dni przeglądam Wasze forum i jestem pod wrażeniem jak wielką wiedzą dysponujecie no i jak rozległy może być temat pielęgnacji samochodów, coś niesamowitego! Zdążyłem już kupić swój pierwszy zestaw, czekam już tylko na przesyłkę, zobaczymy co z tego wyjdzie :-] Pozdrawiam Wszystkich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Na Wasze (Nasze) forum wchodziłem jako niezarejestrowany od około roku czasu. Amatorskim autodetailingiem zajmuję się kilka lat, ale dopiero po przeczytaniu TUTAJ wielu fachowych porad, jakość moich projektów znacznie się polepszyła.

 

Pozdrawiam. The Saint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio zacząłem więcej dbać o swój samochód i stwierdziłem, że pomoc na forum dedykowanym dla samochodu jest trochę słabsza, chociaż nie zła. Jednak czytając to forum stwierdziłem, że tu się więcej nauczę :)

 

Pozdrawiam i szerokości (i czystości :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.