Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Tomek. Auto kosmetyką jako hobby zajmuję się już od powiedzmy paru lat ;) kiedy jeszcze opony w Warszawie , później w FSO 125p (ojca) czyściło się pastą do butów a woskowało woskami na bazie wosku pszczelego ;))) Na forum trafiłem przypadkiem szukając kosmetyków do mojego auta... Nie wiedziałem, że są firmy które profesjonalnie się tym zajmują a do tego nazywają do detalingiem.... A do tego jest taka różnorodność produktów... Super :good: Teraz to już żona z domu mnie wygoni jak zacznę "profesjonalnie" uzupełniać swoją półkę z kosmetykami i kolejne godziny spędzać w garażu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Marek, forum przeglądam od dłuższego czasu- pełen podziwu dla wysiłku jaki jest wkładany w osiągnięcie perfekcji w utrzymaniu samochodu przez forumowiczów.

Sporo porad podejrzanych na forum stosuję przy swoim aucie :ad:

:good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum, które przeglądam już od jakiegoś czasu incognito :)

 

Tematyką pielęgnacji samochodu interesuję się w sumie może od 2 tygodni, także dopiero rozpoczynam swoją przygodę :)

 

Pozdrawiam,

Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Poszukując informacji o kosmetykach samochodowych trafiłem na to forum i bardzo mi się spodobało. Konkretnie i rzeczowy, co prawda dopiero zaczynam swoją przygodę z kosmetyką aut ale myślę że to długo potrwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanatyków kropelkowania i innych detailingowych zboczeń i fanaberii.

 

Tematyką detailingu interesuję się już od trzech lat, ale obecnie korzystając z większej ilości wolnego czasu intensywniej zacząłem korzystać z dobrodziejstw tego forum.

 

Także jeszcze raz dzień dobry :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,cześć i czołem :) Od czego by tu...w temacie detailingu kręcę się już chwilę,no z 5 lat od przygody z firmą S Plus w której chwilę popracowałem i tak jakoś się to ciągnie z tym jakby nie było lekko zboczonym podejściem do czystości i dbania o auto,również zawodowo :) Oczywiście cały czas chłonę wiedzę i stąd też moja obecność tutaj,póki co tylko czytałem ale planuję czasem coś skrobnąć,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.