Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ FORUM KOSMETYKA AUT !!!

 

Jestem Maciek, na forum trafiłem podczas szukania porad na temat mycia i pielęgnacji aut. W posiadaniu mam dwa samochody. Pierwszy z nich służący do celów hobbystycznych to POLONEZ CARO '94 o pięknym kolorze z L118 (piaskowy metalik) drugi służący do codziennej jazdy to VW GOLF Variant w kolorze granatowym akrylowym.

 

 

Dzięki Waszym poradom już zdążyłem się zapoznać z kilkoma tematami

 

A moim "świrem" jest min zadbany i czysty pojazd

 

Jestem pod wrażeniem Justyny, która opisywała pracę przeprowadzane właśnie przy Polonezie jak i Seacie Toledo :)

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Lubię mieć porządek w autku, to forum jest fajnym narzędziem do komunikacji i zdobywania wiedzy w zakresie dbania o swoje 4 kółka. Liczę, że oprócz korzystania z wiedzy innych wraz z poszerzającą się własną wiedzą i doświadczeniem, będę mógł wspomóc radą kolegów i koleżanki z forum.

Poza motoryzacyjnymi zainteresowaniami, lubię fotografować, czytać, słuchać muzyki (blues, jazz, rock, nowy orlean itd.), czasami grywam na instrumentach perkusyjnych. Poza tym wiele drobnych pobocznych zainteresowań.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich serdecznie temat detalingu to u mnie temat raczkowania, ale temat bardo mnie zaciekawił przez astrę kolegi morierisa którego poznałem na spotach opla, wi ęc mam w zamiarze dobrze sie zatracić w temacie detajlingu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Maciek. Tak zapuściłem swoją hondę, że postanowiłem wreszcie o nią zadbać. Trafiłem na to forum, które baaardzo rozjaśniło mi temat dbania o autko- dzięki. No i jestem bo mnie wciągnęło. Czekam na ładną pogodę i zabieram się do :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.