Skocz do zawartości

WĄTEK PRZYWITAŃ


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

zajmuje sie importem i dystrybucją produktów szwajcarskiej firmy AMSTUTZ PRODUKTE

Amstutz od ponad 50 lat zajmuje sie produkcją chemii i kosmetyków , jest wiodąca firmą na rynku Szwajcarskim . W ofercie posiada równiez opryskiwacze P-O-M ( opryskiwacz , pianownica oraz wersja " zabezpieczona " do uzytku z kwasami ) - których jest producentem , zapewniając wszystkie części zamienne , a co za tym idzie 'dożywotnie ' uzytkowanie . Bardzo wazną grupę produktów stanowią myjki warsztatowe ECONO-CLEAN wraz z szeroką gamą płynów do mycia , również bezpiecznych " niepalnych " o temp. zapłonu powyżej 60 st.

 

katalog produktów na :

 

WWW.AMSTUTZ.CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Wszystkich :)

Mam na imię Jarek wasze forum studiuje od jakiś 8 miesięcy myślałem, że to wystarczy lecz dziś postanowiłem stać się jednym z Was cieszę się chodź niestety trochę Was pomęczę ;) pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy oraz nowych tych obecnych i przyszłych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :). Jak pewnie każdy z Was mam bzika na punkcie czystości mojego (!i nie tylko mojego :ad: ) auta. Wcześniej tym szczęściarzem był Fiat "znowu nawalił mi jakiś czujnik :kox: " Stilo, a teraz BMW e46 320d Touring po liftingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

forum czytam już od dłuższeeeego czasu. Dotychczas robiłem to incognito aż do dzisiaj :). Bakcyla detailing'owego złapałem w 2008r. Wówczas eksperymentowałem na mojej Integrze Type R, głównie używając kosmetyków Megsa (w tym także polerki mimośrodowej). Następnie samochód został sprzedany, było parę bardziej cywilnych pojazdów. Obecnie, mimo tego, iż nadal użytkuję cywilne samochody, chęć pielęgnacji powróciła. Kompletuję zestaw i w weekend majowy biorę się do roboty :)

 

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych z woj. łódzkiego ;)

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.