Skocz do zawartości

[Wrocław] Czy mamy w Breslau fanów detailingu ?


Gość amciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
poszukaj użytkownika "pawel". widzę, ze ta sama osoba z nowego konta.

kto mnie zna , ten zna, ale nie Pan. Widzisz pan , chcesz być dowcipny ale wcale Ci to nie wychodzi. Po za tym Paweł to imię i się pisze z wielkiej litery . Roman:) p.s. Paweł jest moim krewnym i razem prowadzimy Auto Spa Experts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, sprawa wyjaśniona, przypominam tylko, że użytkownik "pawel" jednak jest pisany z małej litery w jego własnym profilu... a posługując się nickami nie czuję się zobowiązany do pisania czegokolwiek z dużej litery!;)

pozdrawiam, życzę powodzenia i czekam na pracę w naszym "showroomie"!

julian

p.s. stosując podobny styl - "kto mnie zna, ten mnie zna", wiec moje poczucie humoru pozostawmy może poza konkursem, nie o tym to forum, na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, sprawa wyjaśniona, przypominam tylko, że użytkownik "pawel" jednak jest pisany z małej litery w jego własnym profilu... a posługując się nickami nie czuję się zobowiązany do pisania czegokolwiek z dużej litery!;)

pozdrawiam, życzę powodzenia i czekam na pracę w naszym "showroomie"!

julian

p.s. stosując podobny styl - "kto mnie zna, ten mnie zna", wiec moje poczucie humoru pozostawmy może poza konkursem, nie o tym to forum, na szczęście.

 

...już wkrótce pokażemy swój blask! Spokojnie Panowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to co we Wroclawiu nei ma nikogo kto chcialby sie spotykac? Ja z checia bylbym sklonny uczestniczyc na jakichs cyklicznych spotkaniach aby doszkalac sie w temacie. Tak przy okazji orientuje sie ktos czy we wrocku mozna gdzies wypozyczyc polerke na dzien-dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To organizujemy jakiegoś spota? Ja póki co wiedzą się nie podzielę bo nie mam żadnej ale chętnie posłucham i porozmawiam :) Trzeba by jakieś miejsce wybrać dogodne dla wszystkich z parkingiem. Proponuję parking jakiegoś marketu (tylko nie Bielany proszę ;) ). Co do pory to chyba najlepiej żeby było jeszcze słońce tak aby można co nieco lakiery na samochodzie pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
a ja mam lepsze propo.... za parę dni otwieram we wrocku pierwszą stacjonarną parową myjnię. Może by koledzy zaszczycili swoją obecnością. Szampana zapodam a jakże ale klub sympatyków może się przydać. Co wy na to?

 

za parę dni? tzn kiedy by to wypadło chodzi konkretnie o datę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to że do końca miesiąca się uda - myjki już są ale wykonawca pewnych prac w hali nawala - czekam na polimer na podłodze i 1 bramę - takie tam trudności budowlane. Ogłoszę 2 dni przed jak sobie poradziłem i kiedy GRAND OPEN.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.