Skocz do zawartości

Ford Focus RS


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zaprezentować delikatny treatment samochodu nad którym miałem wielką przyjemność ostatnio popracować. Samochód swoją drogą na prawdę niesamowity, dający nieopisaną radość z jazdy, wspaniały dzwięk silnika, przyspieszenie i elastyczność wgniatająca w fotel w pełnym zakresie obrotów. Autko z innej planety :good: Samochód świeży, lakier w stanie bardzo dobrym, delikatne swirle i troszkę asfaltu, który na białym kolorze bardzo widać. Felgi dosyć mocno zapuszczone pyłem z klocków, końcówki wydechu również straciły swój blask.

 

Użyte środki:

 

Szampon: Nielsen

 

Glinka: Bilt Hamber

 

Odżywka: Zymol HD Cleanse

 

Wosk: Zymol Carbon

 

Plastiki zewnętrzne: APC Nielsen; AG Bump Care

 

Felgi i opony: APC Nielsen, VP Billbery, Meguiar's Endurance

 

Quick Detailer: CG Pro Detailer

 

Końcówki wydechu: Autosol

 

img0459m.jpg

img0460p.jpg

img0461sa.jpg

img0462ns.jpg

img0466yd.jpg

img0467o.jpg

img0468u.jpg

img0469uv.jpg

img0474qz.jpg

img0476d.jpg

img0477zz.jpg

img0478ma.jpg

img0480ba.jpg

img0502wn.jpg

img0509u.jpg

img0510gs.jpg

img0512g.jpg

img0501qk.jpg

dsc1622z.jpg

dsc1623v.jpg

dsc1625b.jpg

dsc1627b.jpg

dsc1628g.jpg

dsc1629wz.jpg

dsc1620.jpg

dsc1621.jpg

 

Niestety pogoda dziś uniemożliwiła zrobienie fajnych zdjęć ale mam nadzieję że w najbliższym czasie "modelka" doczeka się ładnej sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt obejrzalem z ciekawoscia i uwaga, rozkodowujac moj login, domyslacie sie dlaczego ;)

mysle ze wiecej uwagi nalezaloby sie poswiecic koncowkom wydechu, brakuje tez zdjec elementow "piano black" pod halogenem. Wg moich doswiadczen sa bardzo trudne do idealnego utrzymania, hologramy i minimalne ryski (schodza samym cleanerem, ale jednak) pojawiaja sie gdy zblizam sie z gabka na mniej niz 10cm :D Czy robiles cos pod maską? Przez wloty na masce podczas kazdego mycia dostaje sie tam woda i powoduje zacieki, ja przy kazdym myciu susze MF i QD elementy pod maska. Na koniec dodam ze zdjecia oddaja jakies 20% wygladu auta live :) A soundtrack to juz inny temat :) .

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS końcówki wydechu można by potraktować filcem z pastą ale nie miałem takowego pod ręką ale myślę, że w porównaniu do tego co było to i tak wyglądają o niebo lepiej ;)

Elementy piano black rzeczywiście trudne w utrzymaniu, widać na nich wszystko ( owady, rysy, odbicia ) ale odzyskały swą naturalną czerń. Silnikiem się nie zajmowałem, mam lekką awersję do lania wodą po silniku.

Fakt, fotki nie oddają nawet w małej części wrażenia jakie robi ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne jest to auto i chętnie bym przygarnął takiego w tej ciekawej zieleni.Efekt po myciu odsłania prawdziwe piękno fury.A co do pyłu na felgach od klocków to w takim aucie pare km po myciu będzie to samo na takich zaciskach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chlapacze do takiej fury pasowały by jak świni siodło. Sam mam u siebie chlapacze wiec nie to żebym bym przeciwnikiem ich zakładania, ale wydaje mi się, że nie każdym samochodzie można sobie pozwolić na takie ulepszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja, brakuje trochę zdjęć szczegółowych, tak się zastanawiam nad carbonem na moje białe auto (przyda się głównie do służbowej czarnej octavii) i wątpliwości niestety mi nie rozwiałeś fotkami ;) co do samego auta miałem okazję przjechać się już jakiś czas temu i nawet to jedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stężenie 1:4, gdzieniegdzie osad został ale tutaj chyba coś mocniejszego by się przydało...

daniels81 z fotek "po" nie jestem zadowolony no ale z pogodą nie wygrasz ;)

Co do Carbona to polecam, bardzo przyjemnie się z nim pracuje. Nakłada się jak masełko i nie ma problemu z polerowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca i relacja zdjęciowa udokumentowana przy ciekawym aucie :good:

 

Projekt obejrzalem z ciekawoscia i uwaga, rozkodowujac moj login, domyslacie sie dlaczego ;)

 

Paweł-Twój RS jest w jedynym słusznym kolorze dlatego wychodzi ładniej na zdjęciach :)Czekam na jakieś następne spotkanie na którym się pojawisz, żeby uwierzyć, że FWD+300 kilkaPS daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.