Jump to content

pomoc dla początkującego na start ;)


chuck

Recommended Posts

Witam,

posiadam 2 samochody Forda Focusa i Toyote Corolle. Oba są z 2003r i tego samego koloru - srebrny. Noszę się z zamiarem wyczyszczeniach samochodów na wiosnę. Nigdy wcześniej nie używałem profesjonalnych produktów do czyszczenia samochodu i korzystałem z marketowskich CarPlanow, Autolandow, K2, Sonax. Dzisiaj dotarłem na forum i bardzo spodobało mi się "dbanie" o samochody. Jednak, chciałbym zasięgnąć opinii fachowców odnośnie kosmetyków dla samochodów. Chodzi mi dokładnie o jakiś ciekawy zestaw za 150 zł dla koloru srebrnego. Przeglądałem dzisiaj forum i ilość informacji przytłoczyła mnie, oczywiście w pozytywnym sensie, ale chciałbym uzyskać jakies informacja nt takiego zestawu. Samochody wcześniej były myte na myjniach ręcznych, posiadają trochę zarysowań, ale bardzo powierzchowne.

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Po wejściu do działu "Zestawy kosmetyków" na samej górze masz podwieszony temat "Gotowe zestawy" do różnych kwot. Po wybraniu zestwu, kóry Cię interesuje polecam dogłębną lekturę forum :)

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, nie zauważyłem tego akurat:) Przejrzałem ten temat i w sumie za 150 nie można kupić za bardzo rozbudowanego zestawu. W takim razie zadam jeszcze jedno pytanie: czy jest sens kupować takie zestaw 2 kosmetyków jak AG SRP i Colli. 476? czy lepiej kupić glinkę + inny zestaw?

Link to comment
Share on other sites

jest sens kupować takie zestaw 2 kosmetyków jak AG SRP i Colli.

Jest sens, jeżeli chcesz zamaskować rysy(AG SRP) i zabezpieczyć lakier (Collinite)

czy lepiej kupić glinkę + inny zestaw?

Glinka to absolutna podstawa jeżeli chodzi o budowanie zestawu...

Link to comment
Share on other sites

czyli podsumowując, można powiedzieć że mogłoby to wyglądać w następujący sposób:

umyję samochód jakimś szamponem "no name", potem przetrzeć go glinka, następnie AG SRP i na sam koniec wosk Colli. Jest to jakieś rozwiązanie? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.