Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam to co pisze Big, obszywałem u niego kierownicę w passacie b5, 5lat przelot grubo ponad 150 000 i wyglądało to dalej jak mialo wyglądać, nic sie nie odklejało, szwy całe. Teraz od ponad roku mam obszytą kierownicę w Transicie, robie to co robie więc zbiera baty, syf, budowy, czasem w rękawicach bo sie nie chce zdejmować, kilka razy była myta i jest ok, co prawda miejscami sa juz lekkie prześwity bo wybrałem kolor skóry jak tapicerki więc byłą malowana na szaro, ale po tym czasie i jak mówię auto dzień w dzień lata po budowach klimy brak wiec szyby wiecznie otwarte i kierownica wygląda ok. Wiadomo w fabryce obszywają nie co inaczej ale.... ta jakosć za tą kasę jest naprawdę ok i jak pisze Big, ostatnio bylo 120 za jak sama kierownica 140 jak musiał zdejmować.

z tego co pamietam to mieszki na skrzynie mam gotowe kosztowało ty chyba 60zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie. Miałem pucowanie zaproponować już wczoraj, ale wszyscy chyba widzieliśmy czym aura nas uraczyła.

Przyznawać się kto ma wgnioty? :D - Audi jakoś przetrwało ten kataklizm bez większych uszkodzeń (tylko zgubiona kratka zderzaka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe, co wg Ciebie znaczy niedzielne, poranne mycie? Tydzień temu rozłożyłem się o 6-30 z zabawkami :P Jeżeli jednak nigdzie nie pojadę to mogę przyjechać, jeden warunek, poranne tym razem oznacza najwcześniej 9-30.

 

Denis, to gdzieś padał grad większy niż te małe kuleczki ok 8mm średnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Prezesa na parkingu byly okolo 12-14mm pochowal fury pod drzewo i szeptal do Allacha co by drzewa nie przewrocilo - w sumie wysluchal, bo chodzilo o to jedno konkretne, ale Czeslawiacach topola jebla i pol nocy walczylsimy z kilkoma zastepami strazy pozarnej i PGE - atrakcji co niemiara.

Mycie jak to ostatnio dwa wiaderka, sprzatanie srodka (zadanie tak odpowiedzialne Prezes tylko powierza Hiszpanskiej Mlodziezy) mozemy zaczynac kolo 10, zwlaszcza, ze moze to byc to jedno z ostatnich pucowan Nazistowskiego avanta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.