Skocz do zawartości

Flexipads - BP i pady


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki zestaw, jeszcze nie używany ale macany. Duzy bp mam w wersji białej, której zaletą jest to że nie ma mozliwości przypadkowego zajechania lakieru plastikiem bo jest on oblalny po bokach pianką. Sama pianka dosyc miekka, porównałby twardosć do cutting padów. Mały mam czerwony dla urozmaicenia ;) pianka sporo twardsza (akurat dla mnie ok bo kupiłem go głownie z myslą i filcu i polerce szyb). Jakość ok, szału nie ma, ale chinolem nie zalatuje, choć na 99% nim jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dzwoniłem i facet powiedział, że ta gruba gąbka to tylko tak na zdjęciu wyszła.

 

Co do padów Flexi 135mm to mam jasność, że biały to tnący, pomarańcz polerowanie, żółty finish. Natomiast przy 80mm jest już inaczej niż sądziłem tj. kolory nie pokrywają się twardością z padami 135mm. Może ktoś mi napisać w takim razie jakie odpowiedniki 80mm padów będą do tych każdemu znanych 135? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z flexipads nie do końca polecam pady z mikrofibry.

Raz ze szybko się zapychaja, ciężko je wyczyścić,

Dwa, nie do końca płynnie się nim pracuje tzn na DA bije mimo wszystko, po przesiadce na polishing gabkowy flexipads normalnie bajka, zero bicia maszyny, czuć jakby pływała po wodzie. Na koniec- po zrobieniu Fiesty pad nadaje się do wyrzucenia.

 

Wysłano z mojego G4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja niedawno zaopatrzyłem się w bp 50mm i nie wiem czy to z powodu mojej nieuwagi, wadliwej sztuki czy po prostu jakości wykonania po jednym reflektorze i dwóch przejazdach po lakierze odkleił mi się w połowie rzep od pianki.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.