Skocz do zawartości

Tretment kół - heavy photos.


dkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wariactwo i marnotrawstwo pieniędzy. Przejedziesz 20km i felga znów będzie wyglądać jak na pierwszym zdjęciu.

 

Dawno cie tu nie bylo ;) po paru wątkach gdzie sam sobie zaprzeczaleś i próbowałeś wcisnąc kit- zamilkłeś na jakiś czas, żeby powrócić i próbować nas nawrócić?? :D:lol: swoje teorie możesz rozpowszechniać między posiadaczami Fiatów oklejonych dookoła nalepkami abarth- może oni pójdą twoją drogą i zaczną myśleć "po co to wszystko i tak za chwile bedzie to samo". zębów też nie myjesz? w sumie po co i tak po śniadaniu bedzie to samo.

Dużo ludzi się loguje na tym forum bo chcą zacząć robić ze swoim autem coś, czego do tej pory nie robili na taką skalę- czyli dbać o nie na maxa. A ty wchodzisz i twierdzisz ze to ściema i nie ma sensu.... :kox: sam pokazałeś w Operacji tuning BRUDNE auto. więc po co ci to forum?? poszukaj forum pt.: "kto ma bardziej zapyziałe auto" i czuj się tam dobrze.

pozdrawiam Cię i życzę sukcesów!

 

a co do pracy rewelka :good: jak to już gdzieś pisaliśmy czyste felgi to jak czyste buty u dżentelmena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.....czysta felga na czystym samochodzie.....podstawa ze tak powiem - profi robota

 

a i jeszcze jedno: uri90 odteguj się od abarth'a jak Cię jakiś objechał....trudno :-] jakoś trzeba dalej żyć, uwierz mi że też o abarta też można dbać, czep sie innej marki może np. TATA - to tak dla wyluzowania nastroju hehe oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90 odteguj się od abarth'a jak Cię jakiś objechał....trudno :-] jakoś trzeba dalej żyć, uwierz mi że też o abarta też można dbać, czep sie innej marki może np. TATA - to tak dla wyluzowania nastroju hehe oczywiście

 

Absolutnie nie mam nic do abartha! szanuję tę markę, i sam się nawet zapatruję na grande punto abarth ;) (może kiedyś :) )

Problem w tym, że Fiat Coupe nigdy nie wychodził w wersji abarth :) a kolega sobie go obkleił dookoła naklejkami abartha :D (o czym się pochwalił w operacji tuning ) ;) nie mam nic do właśnicieli abarthów, ani fiatów coupe :) tylko kolega próbuje rozsiewać na naszym forum jakieś chore poglądy :kox: a mówią ze to my jesteśmy walnięci bo raz w tygodniu umyjemy auto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dkk, widzę ,że używasz wszystko z ValetPro. Czy jesteś w pełni zadowolony z ich produktów? :song:

Tak, jestem zadowolony, co nie znaczy, że każdy będzie - tak jak ze wszystkimi kosmetykami. Najlepiej spróbować osobiście i wyrobić sobie własną opinię.

 

fajnie wyszło ale jesteś hardcorem bo opierasz front felgi o schody :) tak wypatrzyłem ;)

 

Kozak robota - dodatkowo fajnie wyszło bo na felgi są jak nowe ( są nowe?)

 

Opona lekko wystaje poza felgę, więc felga nie stykała się ze schodami. Felgi mają 3 lata - używane w sezonie letnim. Myślę, że dzięki temu, że nie wystają poza oponę i przy ostrożnej jeździe można utrzymać je w dobrym stanie. :)

 

właśnie, jak pędzelek valet pro? wygodne trzymanie? dość twarde włosie by usunąć brud z wnętrz kół? bilberry zapach przyjemny przy pracy?

 

Myślę, że włosie jest nie za miękkie i nie za twarde - bardzo delikatne. Szczotka jest bardziej twarda od pędzla, ale nadal na tyle miękka by nie narobić rys. Jest elastyczna i przy nacisku wygina się. Raz zdażyło mi się ją mocniej przycisnąć i ramię się skrzywiło, na szczęście dało się je odgiąć do właściwej pozycji ;)

 

Bilberry przyjemnie pachnie, ciężko mi określić zapach słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.