Skocz do zawartości

Odkurzacz z Lidl'a


mati681

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Widziałem, że ma być odkurzacz w lidlu w przyzwoitej cenie 169,00 zł. Jak myslicie, czy da radę wyprać nim fotele w Scenic'u ? czy lepiej nie wydawać pieniędzy?

A oto link do odkurzacza :http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_16952.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak mi się wydawało, ale jeśli bym prał ręcznie lub kupił jakiś opryskiwacz, ty bym nim odsysał wodę z brudem. Tylko właśnie mam pytanko czy to jest w miare wydajne i czy dobrze się takim sposobem odpiera plamy ?

 

[ Dodano: 28 Luty 2011, 21:27 ]

Arekkaz, czytałem ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na mój temat ;D A i jeszcze sory za jakies głupie pytania i wypowiedzi, jestem zielony w temacie i początkujący na forum ; (

 

[ Dodano: 28 Luty 2011, 21:28 ]

SzaKal, uśmiechnę się do cb i poproszę abyś wysłał mi link z taką końcówką ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prespray służy do spryskania tapicerki przed odkurzaniem, ma za zadanie rozpuścić bród

natomiast środek ekstrakcyjny psikasz tuż przed odkurzaniem i to on 'wyciąga' bród z tapicerki.

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=628 - > Opis prania tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie że warto kupic ten odkurzacz ? Pomiędzy 200-300 zł można kupic coś podobnego bardziej markowego

 

za taką kasę 169zł nie kupi się nic markowego a za 200-300 może być ciężko :o

 

Ja kupiłem w castoramie jakiegoś mac alistera :D, 30l, zbiornik z nierdzewki . Cena 316 zł i dwa lata gwarancji. Odkurzam nim wszystko co popadnie: magazyn, samochody, pył po remoncie, odsysam wodę. Ciąg ma całkiem dobry, bo bez problemów wciąga śruby, nakrętki, jakieś kamienie i co mu tam podejdzie. Moim zdaniem jak za tą kasę to całkiem przyzwoity odkurzacz. Jest to zwykły chińczyk marketowy robiony dla castoramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.