Skocz do zawartości

Nasze początki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzinkins, na fotach z daleka i tak niewiele widać, poza tym kto wpadłby "przed chorobą" na pomysł, żeby zrobić zdjęcie centymetrowej warstwie wosku na lakierze albo robić fotki swirli? Ja nie wpadłem :D

 

Powiem tylko, że na tę "sesję" z Baleno jechałem kawałek po drodze gruntowej. Tył mi się zakurzył, więc kurz starłem szmatą, żeby na focie go nie było. I tak dobrze, że zupełnie z tyłu zostawiłem i strategicznie stanąłem przodem do słońca :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej o moich początkach, tutaj mam parę fotek, poprzednio był maluch myty - a jakże szczotką i płynem do naczyń, a tutaj jak widać gąbeczka i autoszampoo z motoryzacyjnego :D

 

img0544cs.jpg

 

img0540lb.jpg

 

Tutaj wprawne oko zauważy kropelki z Cross - wosk w sprey'u, nakładany po każdym myciu :-]

 

img0548i.jpg

 

A tak cienki wyglądał jak mój brat zrobił prawko - nie tak dawno :)

 

img17661.jpg

 

I jedziemy malina :lol::lol: w drodze na tor poznań pooglądać nieco szybsze auta na ćwierć mili :)

 

img0003tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, taaaa i mikrofibry premium - taki fluffy sprzed paru lat :DdamianTDCi, obniżony - sami z bratem sprężyny zmienialiśmy :)

Justyna, ten wskaźnik był dokładany w salonie po roku, od początku szwankował, ale fakt że silnik 0,7 bardzo słabo się nagrzewał i łatwo tracił temperaturę, szczególnie jak się w trasie ciut szybciej jechało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mariusz czego używałeś do mycia rękawicy , gąbki czy może czegoś innego? :o

 

Niech pomyślę :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

img0348bg.jpg

 

 

 

Koła oczywiście + Atack :mrgreen: karoseria gąbka specjalna za 5zł+szampon (lub Ludwik :evil: ) :lol::lol::P

 

[ Dodano: 1 Luty 2012, 21:08 ]

jedno wiadro to ze studni chyba wyjęte :kox:

 

A jak :D Wizyta na wsi - a furka nie może być brudna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.