Skocz do zawartości

Nasze początki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marco, kurde za ta renóweczka to chyba każdy sie obejrzał. Nawet teraz gdy to auto nie jest juz zbyt młode to nie jeden by chciał je mieć widząc jak sie ono prezentuje a raczej prezentowało. Teraz to juz na pewno wróciło do stanu w jakiem je kupiłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się "pochwalę"...

Zdjęcia w HD - mogą się długoooo otwierać... :lol:

 

Zdjęcie robione 26.07.2008

 

dsc00545hf.jpg

 

I jeszcze jedno z 01.04.2007

 

dsc6.jpg

 

Ps. kumple zawsze ze mnie się śmiali, że zaś się świeci... a jak sprzedawałem to dostałem 3000zł więcej w porównaniu do ceny zakupu... i to po 5 latach jeżdżenia :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie auto :) piękne z resztą, uwielbiam tą generację hondy ;)

Najpierw szorowałem po czyszczeniu ptasich odchodów pastą tempo maskę, jak zobaczyłem efekty to walczyłem 3 dni z całym samochodem. Dumny jadę do pracy na noc do portu błyszczącym samochodem i wracając rano do auta patrze (wschód słońca idealnie padał na lakier) a tam pełno kółek :D (teraz wiem, że to hologramy) niczym struś pędzi wiatr pożyczyłem od kolegi farecle 3G i kolejne 3 dni siedziałem i poprawiałem. Na koniec poszedł wosk koloryzujący sonax z castoramy (bardzo fajny z resztą :D). Generalnie od zawsze lubiłem smalcować lakier :)

 

honda10.jpg

 

honda14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem widze Honde to i moja mi się przypomniała.

 

Z tą czarnulą zaczynałem przygode z kosmetykami półki Meguiars i wyżej a zmusił mnie do tego przeokrutnie miękki lakier - wręcz nie do opisania miękki !!. Wcześniej to były mleczka, autopolitury itp. :D a jeszcze wczesniej tempo :)

 

Auto niżej "przeciagniete" całym zestawikiem od glinki przez cleaner, odżywki z NXT2.0, lakier był petarda - sliczny ale tak miękki, że nawet w dniu sprzedaży zrobiłem małą ryse paznokciem na błotniku... :oops:

 

img8942o.jpg

 

 

honda1i.png

 

Tutaj widać jak ładnie osiadał kurz na tym lakierze. (niestety NXT 2.0 chyba bardziej go przyciągał niż gubił). Felgi w srodku trochę brudne ale nie zawsze je zdejmowałem do mycia :P

honda2z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ładne hondy - na łezce fajne felgi AEZ Ecco - kolega miał kiedyś takie w suzuki swifcie, niby proste, ale ładnie na autach wyglądają, a VI generację civica w takim nadwoziu jak Twoje miał mój brat - silnik 1.5 115KM, prosty samochód ale dawał frajdę z jazdy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.