Skocz do zawartości

Nasze początki


Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się o detaillingu, szukając samochodu dla siebie znalazłem ogłoszenie Diamentowej Ochrony. Przejrzałem stronę, zacząłem szukać dalej i głębiej ;) Znalazłem kilka firm, po obejrzeniu ich prac - zajarałem się tematem.

Co do dbałości o samochód to zawsze się starałem żeby był czysty i zadbany. Co prawda ostatnio z tym trochę na bakier... Ze względu na brak miejsca gdzie mógłbym to spokojnie robić. Wcześniej koledzy pracowali na myjni więc nie było problemu. Teraz szukam jakiejś alternatywy w okolicach Pruszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zainteresowałem się tematem dopiero na początku 2010 roku, kupując swój pierwszy samochód od kobiety :mrgreen: i stąd potrzeba poprawy wyglądu samochodu, na szybko wszedłem na google'a, zacząłem szukać i tak o to trafiłem na to forum z czego jestem bardzo zadowolony. Kilka miesięcy później kupiony pierwszy szampon Duragloss'a i kilka innych kosmetyków z Autoglym'u. Temat wciągający jak woda w kiblu, zawsze człowiekowi mało, nieważne jakie ma kosmetyki i ile by ich nie było. Zawsze mało! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator

lol :lol: dzinkins kochał swoją emke i nie żałował jej, nie to co dzisiaj skąpcy walczą o gramy wosku który ubył z puszki :lol: choć tak na dobrą sprawe, to kiedyś Sonax Extreme coś tam step 2 starczył mi na 3 razy na Leona :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie mycie auta wiadro piana gąbka a żeby lepiej brud schodził to 2 rękoma dociskamy :-] :-] :-]

 

hehe, niestety też tak kiedyś miałem i do tego dobrej marki szampon i wosk - Amway :-]

 

do dziś stoi pewnie u rodziców w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.