Jump to content

Octavia porysowany kokpit


eMeM

Recommended Posts

Ja kiedyś usuwałem rysy na plastikach zapalniczką żarową ale to było w bagażniku więc było bez stresu. Wyszło nawet całkiem, całkiem. Tylko jeśli to auto klienta to bym nie ryzykował ;)

Link to comment
Share on other sites

Obaiwam sie ze ten sposob na desce rozdzielczej sie nie sprawdzi. On nadaje sie tylko na twarde plastiki.LUKAS103, jak w megance np.(choć górna nakładka na desce tez jest miękka) A kokpit w otavii jest miękki tzn pianka powleczona jest cienkim materiałem.Podgrzewanie może skończyć się totalnym uszkodzeniem deski. Tak mi się wydaje. Trzeba by może wypróbować w niewidocznym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

miekkie plastiki od takiej temperatury sie odbarwia - rysy znikaja ale zostaje cos pokroju ciemniejszej plamy,w iec odradzam. Na twardych plastikach osobiscie jechalem opalarka :) przy okazji robienia zew. plastikow przejechalem wewnatrzne twarde plastiki tyle ze z wiekszej odleglosci i poprostu dluzej grzejac - efekt bardzo przyjemny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.