Skocz do zawartości

Fiat Stilo- jak odżywić fabryczny mat kokpitu


marjano82

Rekomendowane odpowiedzi

wyczytałem że chcesz mieć efekt z połyskiem
Ale słabo zrozumiałeś,podobnie jak LUKAS103. Tu nie chodzi o to jaki efekt chce uzyskaćmarjano82. Chodzi o to (zresztą widać to na zdjęciach powyżej) ze kokpit Stilo jest wykonany ze specyficznego materiału na którym absolutnie żaden dressing który daje matowe wykończenie nie pozostawia żadnego efektu. Wiec żeby naprawdę odżywić ten konkretny materiał należy użyć czegoś co nabłyszcza. A o taki środek pozostawi co najwyżej satynkę. Ale przynajmniej tworzywo trochę sczernieje i nabierze "życia".
przetestować środek do opon na mojej desce
A co to było? Bo myślę sobie ze gdyby użyć Endurance'a od Megsa byłby efekt :evil:
to moze dressing (gel) do opon albo do el. zewn np FK Trim Restorer?
I to będzie najlepsze rozwiązanie

marjano82, .nie wiem czy jest ktoś na forum z Twoich okolic do kogo mógłbyś podjechać i ewentualnie coś przetestować. To by było najrozsądniejsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słabo zrozumiałeś,podobnie jak LUKAS103. Tu nie chodzi o to jaki efekt chce uzyskaćmarjano82. Chodzi o to (zresztą widać to na zdjęciach powyżej) ze kokpit Stilo jest wykonany ze specyficznego materiału na którym absolutnie żaden dressing który daje matowe wykończenie nie pozostawia żadnego efektu. Wiec żeby naprawdę odżywić ten konkretny materiał należy użyć czegoś co nabłyszcza.

DOKŁADNIE TAK!!!

Dlatego w tym miejscu pytam, czy jest ktoś z okolic Myśliborza- Gorzów, Pyrzyce, Kostrzyn ew. Szczecin, bo często bywam, kto mógłby pozwolić mi uszczknąć nieco dobrego dressingu do plastików zewnętrznych/ew. opon i przetestować efekt? Z pustą ręką nie przyjadę, obiecuję:):evil:

Może ktoś dysponuje próbkami dobrego nabłyszczacza Megsa, PB itp albo czegoś do plastików zewnętrznych lepszego....chętnie kupię i sprawdzę efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czas mija, po tygodniu od aplikacji nałożyłem drugą warstwę Trim Restorera i miodzio. Żeby nie kurz jaki wzniecił ostatnio mój cocker spaniel przewożony autkiem do rodziców nic nie zmąciłoby efektu. Ale kurz się usunęło a kokpit w super stanie. Dzięki temu forum nie utyskuję już na wnętrze Stilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.