Skocz do zawartości

UC Meg's czyli rysy "w ci minuti"


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno dorobiłem się prześlicznych rys na zderzaku i błotniku dzięki pewnej niezbyt przytomnej niewiaście. Już na jesień zakupiłem sobie UC Meguiarsa celem wypolerowania pewnego zmatowiałego czerwonego lakieru w odcieniu zupy pomidorowej.

Okazja do małej akcji zatem się samoistnie przyspieszyła.

 

Pacjentem jest szary metalik, wersja przed:

 

100220111329.jpg

100220111330.jpg

 

Po krótkiej acz nierównej walce część rys się poddała, część głębszych niestety zawdzięczam temu, że obydwa auta były nieźle ubłocone i piach zrobił swoje. Na błotniku intruz się przedarł aż do podkładu więc tam niewiele zdziałałem. Całkiem niezłe efekty natomiast udało się osiągnąć u dołu zderzaka gdzie było sporo płytkich zarysowań, które zeszły prawie całkowicie.

Nie wiem czy te większe atakować papierem ściernym. Mam przed tym opory i obawiam się że są po prostu za głębokie. Enyłej, efekty po:

 

100220111333.jpg

100220111334.jpg

 

Drużyna Miecza składała się z Meguiars'a Ultimate Compound, siakiegoś hamerykańskiego aplikatora i mikrofibry noname. Szczególne podziękowania składam mojej prawej ręce.

 

100220111335.jpg

 

A na poważnie to fajny środek, spodobały mi się efekty i już się szykuję na polerkę obiecanej zupy pomidorowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Nie widać w ogóle fotek

No niestety, trzeba je otwierać samemu ręcznie. Może Caddy poprawi?

A co do rysek to część faktycznie zeszła i to całkiem nieźle. Ja dałbym odetchnąć swoim kończynom i spróbował zawalczyć jeszcze raz. Do końca na pewno nie da się tego tak zniwelować ręcznie, ale nakładając później coś maskującego, będzie całkiem niezły efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.