Skocz do zawartości

Polerowanie czy lakiernik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy rysy przetarcia widoczne na zdjęciach można jakoś naprawić czy konieczna jest wizyta u lakiernika Jeżeli można to zrobić samemu to jak czy wystarczy pasta czy papier Proszę konkretnie krok po kroku jak się za to zabrać Pozdrawiam

b9a8fd22b8238731m.jpg 2cddba59e6d4568fm.jpg 34efb462ee570779m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wg mnie duża część powinna zejść ale raczej nie wszystko. Wydaje mi się ,że na górze zarysowań jest lekki wgniotek ale może się mylę na pierwszym zdjęciu. Słabe foto.

Dach raczej TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam polerkę sparky czy próbować fracelą czy lepiej 3M zacząć od zielonego itd Może jaką inną paste polecacie zeby w miare możliwosci to zlikwidować Co do papieru ściernego to za bardzo się na tym nie znam moze ktoś wyjaśni mi jak i jakim papierem sie za to zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bardzo, ale masz polerkę w domu i nie próbujesz tego najpierw spolerować tylko od razu najlepiej pisać na forum... :D ? Idź do garażu czy gdzieś tam, weź fc+ i zobacz czy schodzi jak nie to dopiero myśl o papierze jeśli za bardzo nie ogarniasz tematu. Poza tym czy temat nie nadaje się czasem bardziej do "szukam pomocy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bardzo, ale masz polerkę w domu i nie próbujesz tego najpierw spolerować tylko od razu najlepiej pisać na forum... :D ? Idź do garażu czy gdzieś tam, weź fc+ i zobacz czy schodzi jak nie to dopiero myśl o papierze jeśli za bardzo nie ogarniasz tematu. Poza tym czy temat nie nadaje się czasem bardziej do "szukam pomocy"?

 

i właśnie tak powinieneś spróbować zrobić. Napierw sama pasta np ta fc a jeżeli to nie przyniesie rezultatów to papier 2000 i potem fc, ale wszystko z umiarem, żeby nie "dokopać" się do bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie tak powinieneś spróbować zrobić. Napierw sama pasta np ta fc a jeżeli to nie przyniesie rezultatów to papier 2000 i potem fc, ale wszystko z umiarem, żeby nie "dokopać" się do bazy.

 

Tak zrobie dziekuje wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.