Skocz do zawartości

Kosmetyki VICTORIA


senz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeglądając allegro znalazłem kosmetyki marki VICTORIA.

 

 

Victorialogo.jpg

 

 

Napisałem maila do sprzedającego bo zainteresował mnie wosk i otrzymałem taką odpowiedź:

 

Witam

Bardzo mi miło że zainteresował się Pan naszymi produktami. Może najpierw się przedstawię  Generalnie moi rodzicie działają w branży chemii samochodowej od kilku dziesięciu lat. Prowadzą mieszalnie lakierów, a przy okazji kosmetyki i inne materiały. Ja oczywiście idę w ich ślady, ale bardziej skupiam się na kosmetyce a nie lakiernictwie.

Victorie sprowadziłem pod koniec zeszłego roku i powoli staram się reklamować w Polsce. Generalnie jest to niemiecki produkt. Sama firma powstała ponad sto lat temu, natomiast kosmetyki samochodowe wprowadzono kilkanaście lat temu. Marketing skierowany jest głównie w stronę starych pojazdów ponieważ brakuje tego na rynku(stąd zdjęcia i szata kolorystyczna). Firmy dostarczające kosmetyki bazują na połysku, lśnieniu itp  Victoria jest stonowana i tak też jest z produktami. Środki do gumy, czy skóry nie dają połyskującego efektu jak np. meguiar's. Mocno natomiast skupiają się na długotrwałym efekcie i regeneracji.

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze środków Victoria. Dwie firmy które już próbowały tych środków wypowiadały się bardzo pozytywnie.

Jeżeli chodzi o wosk to posiada około 60% carnauby. Szybko schnie, ale ciężko się dociera co sprawia że jest pracochłonny. Za to efekt jest długotrwały.
Mleczka ścierne również dobrze się sprawują. Nie wiem na jakich Pan działa. Jeżeli na 3M to powiem że najmocniejsza Victorii jest troszkę delikatniejsza od Super Cat-a (zielony korek). Jest również średnio ścierna i następnie politurka na koniec (daje bardzo fajny efekt na ciemnych lakierach, coś jak deep crystal polish z meguiarsa z tym że trochę bardziej ścierny i do użycia również na maszynie).
Bardzo fajna pasta do chromu. Wyjątkowo dla Victorii nadaje piękny połysk.
Świetnym produktem jest Glanzer. Teoretycznie jest do wszystkich gładkich powierzchni żeby oczyscić i nadać połysk. Jednak prosze nie mylić go z typowymi detailerami. Jest idealny do szyb ponieważ tworzy efekt niewidzialnej wycieraczki i na szybie nie pozostają odciski. Klienci którzy mają dzieci byli szczególnie zadowoleni z tego efektu 

Generalnie cały czas zbieram jeszcze opinie o środkach Victorii, ale jak do tej pory wszyscy byli zadowoleni.

Przesyłam Panu w załączniku katalog (niestety w wersji angielskiej i niemieckiej). Mam przetłumaczone w wersji drukowanej. Załączam również cennik. Ceny są  z 22% Vatem, ale cena brutto nie ulegnie zmianie. Będziemy poszukiwać warsztatów i sklepów które chciałyby współpracować z nami i korzystać z produktów Victoria. W takim przypadku oczywiście ceny ulegną zmianie. To oczywiście sprawa od obgadania.

Pozdrawiam

 

Ich produkty:

 

victoria_produkte.jpg

 

 

Cennik:

 

cennikvictoriadetal.jpg

 

 

 

Oficjalna strona:

 

www.victoria-online.de

 

 

Katalog produktów:

 

Pflegefibel 2010

 

 

Konto na allegro:

 

MX_Nowicki - allegro

 

 

Kontakt:

 

pawel@mxnowicki.pl

 

 

 

Jakbyście mieli problemy ze ściągnięciem katalogu to na samym dole jest taka czerwona belka a na niej napis - Pobierz plik (download)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Dystrybutor

Wczoraj zarejestrowałem się na forum, dzisiaj przeglądam i proszę co znalazłem. senz, mogłeś przy okazji zaprosić na forum :)

Jako że jestem nowy wśród społeczności kosmetykaaut.pl to nie powinienem przemycać reklamy, ale jako że temat został wrzucony wcześniej to powiem tylko że to ja sprzedaję te produkty.

Generalnie bliżej mi do lakierów niż kosmetyków ponieważ detailingiem interesuje się niespełna rok. Z moim niewielkim doświadczeniem ciężko będzie mi odpowiedzieć na wyszukane pytania doświadczonych detailerów. Jednak chętnie oddam w dobre ręce zapalonym testerom. Piszcie na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Jeżeli chodzi o wosk to posiada około 60% carnauby

Powiem tak, że jeśli ta ilość jest faktycznie i przyglądając się na cennik widzę jedynie wosk w płynie, to jest to absolutne mistrzostwo świata. Proszę wybaczyć, ale nie dowierzam, aby przy 60%'towym stężeniu carnauby, uzyskać wosk w płynie. Pomijam, że woski w płynie generalnie to jakieś 4 do max 10% carnauby. Może mało widziałem i mało wiem, ale jeśli tak jest, to Mistrzostwo Świata zapewnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zgadza sie, byłem, jestem :)

 

kecav, tak jak pisałem ekspertem nie jestem, bliżej mi do lakierów ponieważ rodzice prowadzą mieszalnie lakierów no i od małego jestem w tej chemii, hehe. Aczkolwiek od jakiegoś czasu mocniej interesuje się tematem kosmetyki i łapię doświadczenie. Napisałem to co producent twierdzi, no i jakieś własne spostrzeżenia. Wosk jest mleczkiem dosyć gęstym, ale na pewno nie jest ciałem stałym. Jeżeli byłbyś chętny do sprawdzenia tego towaru w praktyce pisz na maila.

W marcu będę widział się z gościem od Victorii więc zaczerpnę więcej informacji, no i po rozmowach na forum będę wiedział o co pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.