Skocz do zawartości

czy ktoś może wyrazić opinię na temat spaauto


Gość rimu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem opini na temat http://www.spaauto.pl/ i nic nie znalazłem. Nie wiedziałem gdzie zadać pytanie, a swego rodzaju potrzebuje pomocy;) zastanawiam się nad regeneracją lakieru u nich- mogę dostać zniżkę na usługi regeneracje lakieru polerowanie i mycie auta zamiast 500- 100zł zastanawiam się czy warto. Zaciekawiała mnie informacja " Zakład jest ubezpieczony w razie jakichkolwiek problemów klient otrzyma odszkodowanie" nie brzmi zachęcająco. Macie może jakąś wiedze na ich temat albo mieliście jakąś styczność z nimi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dostać zniżkę na usługi regeneracje lakieru polerowanie i mycie auta zamiast 500- 100zł
Czyli z 500zł schodzą do 100zł? Podejrzanie tanio.

Wydaje mi się, że profesjonalna usługa to od 800zł powinna kosztować minimum - ale mogę się mylić.

Ciekawe na jakich środkach pracują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz nie daleko to jest to bardzo proste do weryfikacji.

Podjedź i obejrzyj czym i jak pracują oraz jakie są efekty (zwłaszcza czy są hologramy).

Następnie zdaj relację a forum.

 

Przypominam że zakład prowadzi też naprawy smart więc możliwe że te 100zł dotyczy jakiejś promocji na miejscową naprawę bo nie wydaje mi się żeby chodziło o polerkę ,a tym bardziej detailing całego auta.

 

Nie powinni mieć nic przeciwko obserwacji bo ilość fotek na stronie jest prawie zerowa.

Może dopiero zaczynają, każdemu trzeba dać szansę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście zastanawiają ceny za "czyszczenie tapicerki", zdjęcia z prac owej firmy na ich stronie są bardzo małe przez co moim zdaniem ocena wykonania jest niemożliwa, nie ma też zamieszczonych żadnych projektów- efektów prac dotyczących np polerowania, no ale decyzja zależy od Ciebie. Tak jak pisze maestro00 każdemu trzeba dać szansę, chyba obserwacja wykonanych usług będzie najlepszym rozwiązaniem tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzeżna Północna i wszystko jasne , tam jest giełda samochodowa.

Auta na tej giełdzie , jak oglądałem to większość ma Swirle i Hologramy.

Poza tym za 500zł zawsze można kupić na własną rękę jakieś dobre kosmetyki.

Wolałbym nie ryzykować i nie jechać tam w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.