Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście po prawej.

Co nie zmienia faktu, że odcięcie które zaprezentowałeś nie jest przystosowane do lamp wyładowczych, poza tym poświata nad linią odcięcia będzie oślepiać.

 

Moim celem jest tylko uświadomienie ludziom którzy instalują hid w lampach nie przystosowanych do tego, że to egoistyczny krok.

 

Tak wygląda odcięcie w soczewkach pod żarniki wyładowcze, widzisz jakąś poświatę jak u Ciebie ? :D

cutoff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście po prawej.

Co nie zmienia faktu, że odcięcie które zaprezentowałeś nie jest przystosowane do lamp wyładowczych, poza tym poświata nad linią odcięcia będzie oślepiać.

 

Moim celem jest tylko uświadomienie ludziom którzy instalują hid w lampach nie przystosowanych do tego, że to egoistyczny krok.

 

Tak wygląda odcięcie w soczewkach pod żarniki wyładowcze, widzisz jakąś poświatę jak u Ciebie ? :D

Obrazek

 

Lubisz się sam oszukiwac? To rodzaj masochizmu rozumiem, prawda?

 

Wytłumacz mi proszę "panie soczewka" w takim razie jak to możliwe że ta sama lampa (wkład soczewkowy ten sam)

 

różniąca

 

się tylko napisem na kloszu i żródłem światła wg Ciebie jest zła ?

 

Może byc i słownictwem technicznym, :-]

 

TA SAMA , THE SAME - panimajesz?

 

PS. Widziałeś kiedyś odcięcie na nie "spryskanej" lampie po trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleję jeszcze raz bo chyba coś z wzrokiem nie tak u Ciebie:

187.jpg

Po lewej masz halogenową , po prawej ksenonową widzisz różnicę ? jeżeli nie to już wyjaśniam - ryfle na szybie przed szkłem soczewki - w halogenie dłuższe = więcej rozproszenia, widzisz wcięcie pod soczewką w halogenie ? - przez nie również przedostaje się światło które jest rozproszone.

 

Poza tym pomyśl jak oślepiasz jadąc z tym pięknym odcięciem w prawym łuku.

Koniec dyskusji, nie mam zamiaru więcej pisać znów tego samego skoro i tak nie zrozumiesz i jak większość użytkowników hidu w taki sposób tkwisz ślepo w swojej racji "że jest zajebiście".

 

Może kiedyś Ci kumaty Policjant wytłumaczy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahahaha

 

Rozbawiłeś mnie, i nie denerwuj się tak bo Ci soczewki pękną.

 

Wczoraj podobno nie było takiej technologii w latach świetności...

 

niestety w latach świetności tych bmw nie było takiej techniki jak teraz gdzie takie elementy są wbudowane w soczewkę.

 

 

A dziś już historia rozszerzona za pomocą wujka google widzę :)

 

Stary, jakie Ty miałeś w rękach te soczewki , że tak dużo Ci się przewinęło o których

 

tak dumnie napisałeś 8-) Z Kaczora Donalda?

 

Policją się nie zastawiaj, bo nie wygląda to za dobrze, lepiej idź wujka google postudiuj

 

jeszcze, a ja tymczasem pójdę do garażu przy beemkach pogrzebię bo zaraz będziesz

 

wmawiał tu wszech obecnym że czarne jest białe, a w 90 latach to świeczki wstawiano

 

za klosz.

 

Jak już się ogarniesz z teorią to zapraszam na praktykę do mnie.

 

PS. Już teraz uogólnię Ci , bo widzę że czytasz przez te soczewki co 2 słowo.

 

CZYTAJ CZYTAJ UWAŻNIE UWAŻNIE.

 

pozdro

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, są soczewki przeznaczone pod halogen i tylko pod niego oraz soczewki przeznaczone pod lampe wyładowczą D2S która ma dokłądniejsze i bardziej sprecyzowane odcięcie.

 

Halogen wytwarza około 1500lm a xenon 3200lm w zależności od temp światła, więc odcięcie dla soczewki xenon musi być dokładnie dopracowane tak by nie waliło poświatą kierowcom z naprzeciwka.

 

Xenon nie tylko montowali w soczewce, za ryflem również, tyle ze lampy pod D2r musiały mieć inną od zwykłych ryflowanych, konstrukcję. Nie ma opcji by soczewka sprzed wielu lat była tak skuteczna w odcinaniu światła jak np obecne już te choćby z przed 4lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono-e30 to jakie są różnice między xenonem ori a tym Twoim?

 

Wszystko opisałem w postach które dotyczą ów tematu, proszę się wczytac i wszystko będzie

 

jasne.

 

Bo rozumiem że pytasz o różnice pomiedzy lampami BMW, a w tym wypadku z e32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.