Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Capaz, ostatnio oglądałem takie E38 w holenderskim komisie, AC Schnitzer 5.0 V12. Piękne, niskie, z chyba pełnym możliwym wyposażeniem. I zdaje się, że tak nawet w dowodzie było AC Schnitzer, nie BMW, w sensie nie było to auto do którego ktoś znaczki dokupił ;) Wyglądało podobnie, jak to ze zdjęcia, stan kolekcjonerski, nawet chyba jak na "tutejsze" standardy. Cena 5 tys. E. Chciałbym doczekać takiej "drugiej" zabawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szymon ładna vałka . Świetnie wygląda z jasnymi lampami i obrysówkami oraz chromem.

 

dzięki :) zupełnie przypadkiem trafił mi się ten kolor lakieru, niestety zdjęcia kiepskie więc nie oddają pełni jego piękna ale to chyba najlepszy możliwy lakier w tym modelu..

 

btw jak wszyscy się chwalą to i ja...

trochę poprawek/zmian poszło i drugie tyle w planach

 

odmalowałem plastiki zewnętrzne (czarne) oraz porysowaną klapę schowka pasażera, doszły dodatkowe głośniki i subwoofer, zmienione obrysówki, odmalowane gniazda wycieraczek reflektorów, felgi pomalowane proszkowo, wymiana obudów obu kluczyków ;), montaż elementów wewnętrznego pakietu chrom (wszystko kupione na nowych oryginałach np upolowałem aluminiową gałkę za 250 zamiast 400pln), dywaniki zamówione z obszyciem pod kolor lakieru, montaż końcówki wydechu, wymiana usztywniczy zagłówków bo się tłukły, wymiana maty grzewczej kierowcy bo zdychała, odmalowanie plastików bocznych słupków wewnątrz i listew progów, wymiana elementów tłumiących wewnątrz kabiny, zakup robionej na zamówienie podstopnicy aluminiowej z logiem Volvo, korekta lakieru oczywiście i detailing wnętrza (począwszy od prania tapicerki i pędzelkowania a skończywszy na odmalowywaniu prowadnic foteli i śrubek), zrobiony na zamówienie nowy mieszek gałki zmiany biegów z nićmi pod kolor lakieru, dorobione skórzane mieszki na klamry pasów bezpieczeństwa (tak tak, nici też pod kolor lakieru), polerka przedniej szyby, malowanie zacisków i zabezpieczenie lubiących korodować elementów tarcz hamulcowych, lakierowanie dachu bo był pełen wżerów po sokach drzew chyba jeszcze za poprzedniego właściciela, 5 dni temu zrobiona komora silnika i wyprana mata wygłuszająca.... nie wspomnę o mechanicznych rzeczach...

 

W zanadrzu czekają przede wszystkim nowe felgi 17":

 

27042012165.jpg

 

Następnie wymiana wszystkich szpilek bo obecne są sfatygowane, zmiana tarcz na nacinane, lakierowanie przedniego błotnika bo jest pełen odprysków już nie do wyprowadzenia, odmalowanie nadkoli wewnątrz co by Bare Bones miał na czym ładnie osiadać :D, polerka kloszy halogenów, wzmocnione zawieszenie etc etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bravie też HID siedzi. I moim zdaniem nie oślepia.

Są spryski więc jest i czysta lampa.

No i ustawione są nisko.

Nie było sytuacji żeby ktoś mrugał światłami czy tym podobne.

 

A wygląda to tak.

59442a96e6389_SNC00459(1).jpg.5a3c78da33c7fb806a9fbe3bf95bf7e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat's, sęk w tym, że pprzy lampie z tradycyjnym odbłyśnikiem jesteś bardziej narażony na kontrolę Policji bo większość takich lamp nie jest przeznaczona do współpracy z ksenonowym źródłem światła. Chociaż ustawisz światła nisko to i tak wielkość odbłyśnika świecącego mocą ksenonu powoduje oślepianie (nie wspominając już o jeździe w nocnym deszczu bo wtedy przy takim aucie jadącym z przeciwka w ogóle na moment tracimy drogę z oczu).

Soczewka ma o tyle zaletę, że koncentruje strumień światła na dość wąskiej przestrzeni więc i nie oslepia tak bardzo. Jeżdżąc autem nigdy nie trafiłem jeszcze na auto z soczewkami, które by mnie oślepiło. Niestety w przypadku różnych "tuningowych" pojazdów starszej generacji, z lampami odbłyśnikowymi i ksenonami zdarza mi się to nagminnie.

BTW: z reguły już nikt nie mruga światłami będąc oślepianym przez takie ksenony bo takich wynalazków jeździ na tyle dużo, że już ludzie machnęli na to ręką i przyzwyczaili się, że od czasu do czasu oczy na drodze wypala...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.