Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ten "projekt" to miesiące...,super baza, ale także wielka "skarbonka" choć już zdrowo jest...

 

[ Dodano: 5 Lipiec 2012, 22:09 ]

gruby_Rs dźwięki nie dziś..., sąsiad mi kazał pisać sms kiedy ją odpalam bo jego "infrastruktura nerwowa" nie daje rady... i myślał że coś dużego spadło za oknem...

 

Powiem tylko jest głośno..., nawet bardzo....ale uderzenia kompresji w ten przelot...ech...

IMG_1083.jpg.b56e9c2e0295b754eb8c59317954724b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetta z 75 roku wersja L82 5,7L(mocniejsza 220 km) 4000 tys wyprodukowanych w tej wersji z nieco ponad 40 tys..w tamtym roku wszystkich zrobionych.

 

Silnik "zrobiony" Głowice/Gaźnik/wałki itd. "Edelbrock Performance" powinno być jak wszystko ładnie siedzi ponad 340KM (ile jest czeka mnie hamownia) :o

 

Zawiecha i hamulce nowej generacji.

Zewnętrzny wydech Hooker :evil: .Felrgi Cragar. 8-)

 

Do lekkich poprawek lakierniczych.

 

Wnętrze skóra/alcantara Nowe. Do dopracowania, konsole itd...

 

Jest parę niuansów do sprawdzenia, coś mi się tam nie podoba min. Zawieszenie itd..ale jak na 40 lat...jest nie najgorzej i fajan baza do prac dalszych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakup długo już w planach, szukałem Big Blocka, ale niestety.. dostępność za Oceanem 7,2L w cenie i stanie w miarę godnym słaba...

 

Tu zapewne czeka na mnie sporo niespodzianek "skarbonka" na razie szukam "magika" w Poznaniu do ogarnięcia paru tematów w aucie...

 

W taki aucie pojęcie "gaz" to tylko kojarzy mi się z dociśnięciem pedału "gaz" do podłogi :mrgreen:

 

Ekonomia i to auto to jak "przyczepność" w zakrętach i to auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirtrojan, najlepiej na forach traktujących o amerykańskiej motoryzacji, tzn. detroit iron, flamingwheels, lowrider, etc.

Oprócz tego w stolicy macie Dr. Vette, który specjalizuje się w serwisie takich rzeczy.

A jakbyś chciał sobie sprowadzić coś wg. założonej specyfikacji/budżetu to polecam tego Pana www.bujal78.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.