Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to wpadaj na Lidla a do Plazy na kawę, jak będę w robocie :-]

 

ps. pogadam z Kierownikiem Technicznym obiektu to jakoś zniwelujemy te wjazdy i może jakiś moto event sie zorganizuje dla nisko latających :lol:

 

Ok, kawałek się przejdę :D

 

No jakbyś pogadał i udało się coś zaradzić do cały społeczność ludzi "jeżdżących na glebie" będzie Ci wdzięczna :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj na Lidla a do Plazy na kawę, jak będę w robocie :-]

 

ps. pogadam z Kierownikiem Technicznym obiektu to jakoś zniwelujemy te wjazdy i może jakiś moto event sie zorganizuje dla nisko latających :lol:

 

Ok, kawałek się przejdę :D

 

No jakbyś pogadał i udało się coś zaradzić do cały społeczność ludzi "jeżdżących na glebie" będzie Ci wdzięczna :-]

 

chociaż kilka zaglebionych aut upala gumy na parkingu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadaj na Lidla a do Plazy na kawę, jak będę w robocie :-]

 

ps. pogadam z Kierownikiem Technicznym obiektu to jakoś zniwelujemy te wjazdy i może jakiś moto event sie zorganizuje dla nisko latających :lol:

 

Ok, kawałek się przejdę :D

 

No jakbyś pogadał i udało się coś zaradzić do cały społeczność ludzi "jeżdżących na glebie" będzie Ci wdzięczna :-]

 

chociaż kilka zaglebionych aut upala gumy na parkingu ...

 

Bo wiesz, wjechać się da ale jest taka "nutka niepewności"... Przejdzie czy nie przejdzie ;) A im krótsze auto tym łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładam 215/40 bo już nie mogę słuchać tego obcierania a jak będzie węższa opona to będę mógł ustawić bardziej miękko gwint no i poza tym będę mógł bardziej zejść na zloty :mrgreen:

 

Wiesz co, według mnie miękki gwint to nie najlepszy pomysł... dopiero zaczniesz przycierać tylko że teraz przycierasz oponą o nadkole a potem zaczniesz podwoziem, wiem po sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, ja mam teraz ustawiony prawie na najtwardsze bo tylko tak unikam przycierek... przecież nie ustawie go na maksa na miękko, tylko trochę bardizej miękko niż jest ;) a do ziemi mam jeszcze sto kilometrów :P

 

Ja tam lubię jak czuć nawet kamyczki :-] Jak kiedyś poprawie wydech to zejdę jeszcze z 2cm i to wszystko ;) Teraz już niżej nie da rady bo do ziemi od wydechu mam około 8-9cm a czasami jeszcze trzeba gdzieś wjechać przy przejechać większe przeszkody... A nie chciałbym wyrwać wydechu razem z turbinami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.