Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

gruby_RS,

A chcesz się założyć.

Nie miała 5 garnków ale HGT była. No i nie na naszym rynku.

W temacie Bravo/Brava możemy jeszcze długo. Czuję się bardzo pewny w temacie Italian Shit. :mrgreen:

A no i zapytam jutro znajomego co ma Maree 20VT w Wawie on ma takie felgi może puści.

 

A co do panewek to niestety jak ktoś będzie miał niski stan oleju to panewa się obróci.

A no i jeszcze wymiana rozrządu w tym samochodzie do najłatwiejszych nie należy.

Mało miejsca w komorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Camel-, Jakość niczego sobie :good: Co prawda nie jest to Audi czy Merc pod tym względem, ale jakość deski rozdzielczej, podłogi, czy foteli zaskoczyła mnie na plus. Typowo Fiatowsko jest wykonana podsufitka, boczki drzwi i plastiki boczków przy tylnej kanapie. Bagażnik to porażka pod względem estetyki i jakości, ale jakoś nie robi to na mnie negatywnego wrażenia w tym samochodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bucki, lakier ogarnięty, gwint czeka, koło w trakcie poszukiwania - jak wszystko zawita na aucie będzie zacnie :-]

 

U mnie dla odmiany lakier jeszcze nie ogarnięty i fotka na pełnym spontanie, także nie karcić :D

 

dsc07736ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, auto nie długo będzie tłukło trochę km po Polsce, także tak musiało być ;)

Na przyszły sezon prawdopodobnie wpadnie 16" na 195/40 max (przy 7-8 calach) i gwint, póki człowiek jeszcze młody :D

 

Ps. parcia na event'y i spektakularne mody nie ma, ma się po prostu podobać właścicielowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.