Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze się wtrącę

Jaki silnik?

1.7 CRDI

IX35 ładniejszy zwłaszcza z tyłu. :P

Brałem go także pod lupę, jednak mi bardziej spodobała się Sportage. Może dlatego też, że do tej pory jeździłem tylko Niemcami a jednak Kia projektuje od jakiegoś czasu Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę z astra-g.pl ;)

Również witam ;)

 

Miked, fajna:) Ori xenony, zderzak OPC, spryski OPC, felgi z Turbo, grill Irmschera :good:

 

Jak ją kupiłem to była czyściutka seria :) Także trochę pracy już włożyłem, ale mam nadzieję, że to nie koniec :):-]

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztof-kris - genialny Golf :)
krzysztof-kris bardzo fajne mkIV :good:
Dobry golf :-]

Opinie są jak... - każdy ma swoją... ;) Na pewno wielu może się podobać - jedna subiektywna uwaga - jeśli taki "look", to ja się pytam czy zestaw do - hmm, w zasadzie w tym przypadku - spowalniania - nie powinien być bardziej "imponujący"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztof-kris - genialny Golf :)
krzysztof-kris bardzo fajne mkIV :good:
Dobry golf :-]

Opinie są jak... - każdy ma swoją... ;) Na pewno wielu może się podobać - jedna subiektywna uwaga - jeśli taki "look", to ja się pytam czy zestaw do - hmm, w zasadzie w tym przypadku - spowalniania - nie powinien być bardziej "imponujący"?

 

Dla mnie 18' 225/40 +Gwint+tego było dobrej jakości audio w bagażniku ale był za bardzo męczący wiec teraz wrocił do stylu z "fabryki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.