Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arekkaz, :good:

też jestem bardzo zadowlony raz ze z auta a dwa z motoru :)

jest czym pogonic :evil:

i co najwazniejsze silnik ma potencjal ale trzeba kasy w niego wsadzic sporo bo AGU ma przepustnice na linke :/

i po samym programie da sie otrzymac 170-175 kunia max

zalezy jeszcze w jakim stanie jest silnik

ja mam 247000 i sobie chwale 8-)

olej i dbanie o turbo wystarczy i auto ci sie odwdzieczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek to w przeliczeniu te kW daja prawie 200 koni :shock:

na pewno to byl sam program?

 

michal jest to osiagalne nie mowie ze nie,np kumpel ma 1.8T 150 konna ale po lifcie z innym oznaczeniem silnika i przepustnica elektroniczna i po samym sofcie ma 200 kucy

 

mnichu toz to stary poczciwy agu :-] bez programu na zdrowej seri tez jedzie :P

 

kumpel mial tez agu ktore mialo 216 koni,ale zmienial soft u compotow,turbo K03s i wtryski od BAM bodajrze,FMIC, wiec uzyska sie cos wiecej tyle ze trzeba pozmieniac kilka rzeczy dodatkowo,a to juz koszta spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz ,ale nie byles na hamowni nim?kumpel kupil ese targana z niemiec w dowodzie mial wbite 260 kunia po programie,pojechal ja schamowac do compsportu i jak sie okazalo mial 240 koni i program pisany jakby ktos byl pijany :shock: wgrali nowy soft na 250 koni i fura jezdzi lepiej niz po programie od niemca

nie wiem czy to tylko taki mial on przypadek nieszczesliwy,czy tak jest ogolnie.Bo opini slyszalem wiele takich i osobiscie i na forum a3club net

 

teraz to juz wogole wielu tunerow nie chce robic programu do aut z przepustnica na linke :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint?

raczej 8-)

kw var2 :song:

mam to samo zawieszenie, INOX to świetna sprawa :good:

co do silnika to znajomy ma 1,8T z mocnym softem na 195KM/255Nm, tylko nie pamiętam oznaczenia kodowego tego silnika :o

więc czemu mówisz że 175 to max?

 

Michał, mówisz o Tomku ? Tomek ma silnik AEB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.