Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

paid_in_full, super jest ta E30 :good: ponieważ nie wygląda na egzemplarz dotknięty ręką wiejskiego tunera-amatora. Sam zacząłem się zastanaiwć jakiś czas temu, czy nie kupić jakiegoś egzemplarza w stanie 100% i nie zamknąc go w garażu jako lokatę kapitału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurde a4 b5 to auto które mi sie strasznie podoba pomimo swoich lat. Mam jedno w domu ale to raczej auto robocze a ja myśle sobie kupic cos typu s4 jako auto tylko do dbania i przyjemności:) jeszcze leon cupra tak 2008 rok mi sie podoba

michal_s87 piękne a4 :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 piękne a4 :good::good:

dzięki :)

jeśli tylko masz coś na oku to kupuj, w moich kręgach zadbane s4 to już rarytas

 

michal_s87, fajne kapcie, choć fela mi nie leży, ale jak to się mówi "o gustach sie nie dyskutuje" :good:

felgi będą trochę poprawione na przyszły sezon - tzn polerka na lustro, a opony to raczej standard 225/40 R18 z tyłu i 215/40 z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi dzięki, aktualne felgi były kupione z myślą właśnie o polerce, z tym że jakoś brakło czasu żeby się tym zająć w zeszłym sezonie. Za to teraz zima i powoli je rzeźbię wieczorami :) Felga generalnie dosyć rzadko spotykana i kontrowersyjna, a dla mnie najlepsza jaką miałem.

 

kiedyś było tak:

dscn0033lowres.jpg

dscn1582e.jpg

 

Arturoo Gracjana eSka byłaby idealna gdyby była poliftowa :P zresztą to jej kawałek widać na pierwszym moim zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi dzięki, aktualne felgi były kupione z myślą właśnie o polerce, z tym że jakoś brakło czasu żeby się tym zająć w zeszłym sezonie. Za to teraz zima i powoli je rzeźbię wieczorami :) Felga generalnie dosyć rzadko spotykana i kontrowersyjna, a dla mnie najlepsza jaką miałem.

 

kiedyś było tak:

Obrazek

Obrazek

 

Arturoo Gracjana eSka byłaby idealna gdyby była poliftowa :P zresztą to jej kawałek widać na pierwszym moim zdjęciu

 

Masz MINUSA :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak nie bywam zbyt często w Dąbrowie, może dlatego ;)

 

Gracjan to był komplement :mrgreen::mrgreen:

 

Masz szczęście że się znamy :lol:

 

[ Dodano: 9 Luty 2012, 22:51 ]

U Sosnowiec,ale autka nie widziałem jeszcze nigdy raczej...

 

Musisz wypatrywać auta które najwolniej przejeżdża progi i tory :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.