Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Furka piękna, śni mi się do dzisiaj - dla samego wyglądu mógł bym mieć go pod domem :D:D

 

Ale połowę czasu stał pod domem a resztę w serwisie, oczekiwanie na części ok 2-4tyg o kwotach nie piszę i o spalaniu w granicach 40l przy mojej jeździe :/:?

 

Poza tym same pozytywy ;)

czy to auto nie wystąpiło w dzisiejszym zakupie kontrolowanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka piękna, śni mi się do dzisiaj - dla samego wyglądu mógł bym mieć go pod domem :D:D

 

Ale połowę czasu stał pod domem a resztę w serwisie, oczekiwanie na części ok 2-4tyg o kwotach nie piszę i o spalaniu w granicach 40l przy mojej jeździe :/:?

 

Poza tym same pozytywy ;)

czy to auto nie wystąpiło w dzisiejszym zakupie kontrolowanym?

 

Hehe o tym samym pomyślałem :) jak kolorek zobaczyłem

 

właśnie właśnie...

też mi to przyszło na myśl.. Zakup Kontrolowany sezon 11, Range z 2005 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voldi22 Pierwszym argumentem była cena , tak wyposażonego miniaka trzeba zapłacić ok 115 tyś. zł według katalogu, aczkolwiek nie mam pojęcia do jakiego pułapu można zbić cenę u dealera. Cena nie była pierwszorzędnym argumentem, nowa fabie rs po upustach można już mieć za 70 tyś zł ale to fabia , która ma stara płytę podłogową po swojej poprzedniczce co od razu ją dyskwalfikuję przy seacie i vw... Poza tym cooper s był zbyt twardy do kręcenia się po mieście. Wiem , że Citra trakcyjnie o wiele gorzej wypada , jednak w codziennej eksploatacji wydaje się być przyjemniejsza i dla mnie jest ładniejszym autem. Powiem szczerze, że najbardziej czekałem na POLO GTI, ale spóźnili się o parę miesięcy z ofertą w Polsce. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój "pieszczoch" ;) Jeżdżę nią już rok bez żadnych poważnych problemów. Na wiosnę/lato podejmę się tematu amatorskiej korekty lakieru która bardzo się przyda. Jak będzie pogoda porobię trochę dokładniejszych fotek aby poradzić się was z doborem kosmetyków :) Pozdro ;)

 

DSC-0019.jpg

 

DSC-0004.jpg DSC-0002.jpg DSC-0035.jpg DSC-0024.jpg DSC-0022.jpg DSC-0021.jpg DSC-0020.jpg DSC-0012.jpg DSC-0009.jpg dsc0142v.th.jpg (kliknij aby powiększyć :))

dsc0143nm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.