Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arekkaz, i tak w focusie tylko woziłem powietrze :) a ta przestrzeń przydała się raz, może dwa razy w roku jak rowery do bagażnika wsadzałęm ;) i mnie podkusiło na coś takiego :)

roboty zdecydowanie więcej, a mało tego to po przejechaniu kilku km strasznie widać kurz- na srebrnym po tygodniu tak nie było widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 TDCi 90hp

Montowane były następujące:

Benzynowe:

1.25 16V 75 KM

1.3 60-70 KM

1.4 16V 80 KM

1.6 16V 100 KM

2.0 16V 150 KM

Diesla:

1.4 TDCi 68 KM

1.6 TDCi 16V 90 KM

 

Obecnie 90km wycofano (na szczęście) i zastąpiono go inną francuską konstrukcją: 95km oraz 110km (rewelacja :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna eSka, szkoda tylko że nie można powiększyć zdjęć - kliknięcie miniaturki przenosi na stronę hosta :thumbdown:

 

Na 3 Stawach prawie co czwartekowy wieczór jestem, można na żywo zobaczyć :-]

 

tak się właśnie zastanawiałem czy to z cupry, często stosowana jest-do siebie też planuje

 

S świetna choć to paliwożerne bardzo musi być :D

 

13-14l po mieście bez szaleństw, przy szaleństwach dochodzi do 18+, w trasie przy prędkościach autostradowych okolice 11-12l.

 

Fajna Ska ale albo świeżo po myciu albo wolno śmigasz bo nie widze much i robaków zabitych na zderzaku :D

 

Auto umyte, kilka robali by się znalazło napewno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.