Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Warte, jak nie miało dzwona było serwisowane nie u pana zdzisia co 30 tyś km i nie ma najechane 250 tyś km, jeździłem tym samochodem 2 lata i nic po za tym co sam zepsułem się nie zepsuło... miło wspominam ten samochód aczkolwiek jak ktoś liczy na to, że będzie jeździł 300tyś bez żadnych czynności serwisowych lejąc rzepak jak to się robiło w przypadku gulfa III to się przeliczy, ja jednak do motoryzacji podchodzę troszkę inaczej - dbam o samochody, nie oszczędzam na tym na czym się nie powinno a one mi się odwdzięczają bezawaryjną jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu.. na żywo lepiej było :) ja lubie pełne felgi (musi być blask i cenne spojrzenia przechodniów :D )... a logo merca owszem.. było, bo to byly felgi od merca :P

 

18" fajnie sie turało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias niestety seria... troche sie balem wstawiac gwintu w audi przy tym zawieszeniu wielowahaczowym... chodziaz i tak po jednym sezonie jazdy na 18" musialem w tym roku komplecik wymienic :)

moze teraz by polatały ze 2 lata

 

ja mialem opone 225/40/18

 

a jezdzilo sie spoko, aczkowiek opony mialem słabe bo nexeny... i jak w koleinie byla woda i szybciej jechalem, to chyba w powietrzu hamowalem bo odrazu abs sie wlaczał i ciezko to bylo ogolnie wyhamować przez te poduszki wodne które sie tworzyły na tej oponie, a pozatym sciągało w lewo i prawo, wiadomo :)

 

ale golfik i gwint ...to byla przednia zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cocolino widzę, ze byłeś w Splicie :) Moje ulubione wakacyjne miasto :)

 

Moje też :D

 

Ogólnie podróż do Cro własnym autkiem to piękna sprawa. Jak się wraca warto zjechać z autostrady i wziąć kierunek na jeziorka plitvickie. Jazda chorwackimi serpentynami - coś pięknego.

Obrazek

 

Byłem już 4 razy, zawsze jedziemy samochodami (nawet pięcioma) W jedną stronę tylko autostradami a wracamy zawsze wzdłuż wybrzeża magistralą adriatycką :)

Nigdy mi się ten Kraj nie znudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym sezonie już się pogięły czy co ?

 

pogiąć nie maja prawa, ale te sworznie i tuleje padają odrazu i później wali Ci na każdej dziurze taki wahacz

 

ale moze też mało wytrzymały, bo poprzedni wlasciciel nic z nimi nie robil i nie wiadomo ile latały, a jeszcze oryginalne byly wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.