Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cz@rek D15Z8 czyli fabrycznie 114kucy i jest to vtec-e czyli tzw. econo. :) Ile teraz ma nie wiem, dowiem się pod koniec listopada bo lecę na hamownie :) Zmienione jest kilka rzeczy i odpycha się całkiem fajnie a przy tym pali na prawdę dobrze. W momencie kiedy się jedzie spokojnie to z 16V przełącza się na 12V czyli wyłącza 4 zawory ssące i dostaje mniejszą dawkę paliwa - dzięki temu spalanie spada :) - będąc jeszcze studentem bardzo mi się to podoba :mrgreen:

Jeszcze nie na zimowym bo kurde nie mam kiedy tego zrobić. Mimo, że mam na zmianę całe koła więc to 30minut roboty. Ale chyba jutro z rana przyatakuje zimówki hehe :)

 

Do pełni szczęścia z zewnątrz będzie biksenon z soczewką made by hidretrofit ale w normalnej wersji chromowanej cała lampa tak aby policja się nie czepiała i w sumie będzie to jakoś wyglądać sensowie ;)

 

To jak się podoba to jeszcze kilka :roll:

 

SGPUx6C.jpg

 

oiI4ugR.jpg

 

OP6YcGX.jpg

 

pSzMjDj.jpg

 

0OwGSXY.jpg

 

8jlShWA.jpg

 

rp2n33a.jpg

 

zwUmyjH.jpg

 

yFhXY1W.jpg

 

:ad:

 

[ Dodano: 16 Listopad 2014, 00:40 ]

Kloch, :good:

 

Gdzie dokładnie robiłeś zdjęcia?

To na tyłach legii?

Tam można normalnie wjechać samochodem?

 

Dokładnie obok stadionu zaraz jest taka wąska ścieżka i "rzeczka".

Normalnie nie można bo jest zakaz wjazdu hehe ale nikt z nas nie szalał bo przyjechaliśmy porobić zdjęcia a nie strzelać z procedur startowych także obeszło się płazem. No i fotki robiliśmy od 6:40 do 9:30 więc w sobotę ruchu wzmożonego tam nie ma :good::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.