Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No wiesz, jak kto chce. Zrobiłem fotki żebyś zobaczył jak to wygląda.

Może i nie jest to fabryka ale lepiej świecą niż te po 50zł na drogach co je ledwo widać.

No i rzeczywiście na miasto do kręcenia się mogą być. Jak się nie ma co się lubi to...

 

Na te felgi też się koleś jarał. Są jeszcze wklęsłe raniona ale te wypukłe ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to po prostu WYGODNE po mieście. Wsiadasz/wysiadasz i nie pstrykasz co chwilę -wł/wył. A poza miasto już normalnie na xenonie (i bezpieczniej)

 

A że przetwornica czy żarnik też dostaje w d.. przy ciągłym odpalaniu to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwnikiem i zawsze mam przed oczami coś w stylu

"na tym samochodzie zamontowane jest coś czego tam być nie powinno i z fabryki tak nie wyjechał"

Coś jak za wielki wydech, za duża lotka itd itp. Po prostu doczepione na siłę.

W starych samochodach wygląda to tragicznie a w miarę nowych chyba jeszcze gorzej, bo w miarę młode, nowe auto ale nie miało tego a ktoś mu to dołożył.

Już wole ledy w miejscu halogenów, mimo iż jest to mniej legalne niż te "paski" to jest to bardziej schludne i estetyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć 100kkm to minimum dla xenonu i to po dziurawych drogach ;)

A światła dzienne,albo fabryka,albo jak w starszych bmw,długie na ileś tam %,ma to swój urok :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A światła dzienne,albo fabryka,albo jak w starszych bmw,długie na ileś tam %,ma to swój urok

albo postojówki + halogeny :lol::lol::lol:

 

Beke mam z takich ludzi. Policja powinna ich zatrzymywać tak samo jak tych co w nocy po mieście bez mgły jeżdżą z halogenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czy nie ma, wygląda to dramatycznie :/ jak w 99% przypadkach dokładanych ledów.

 

Podpisuje sie pod tym, dokladany led nie wyglada.

 

Zależy jak dokładany. Ja zamontowałem w miejsce halogenów i jest :good: Dodatkowe światełka nie z tej bajki, faktycznie nie wyglądają estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic prosze o wiecej zdjec....nie stala ona kiedys moze w klinice bmw w opocznie??

 

Stała? złe określenie, czasami przyjeżdzam na drobną diagnostyke.

 

Wewnątrz nie ma co pokazywać, co prawda jest tam skóra, dużo elektryki, ale narazie ogarniam kosmetyke wnętrza.

 

460c40ff8654ac1dmed.jpg

 

eee54516d6989ca7med.jpg

 

432bc78b63f84baemed.jpg

 

f4ad1b1b826e8248med.jpg

 

f53a378bb365235amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall To że ktoś oszczędza to nie znaczy, że go nie stać i że jest cebulakiem

Masz rację, ale jeśli ktoś dla "oszczędzenia" żarówki montuje ledy byle wyszły z przodu i byle to świeciło to już cebulę czuć. Są przepisy określające gdzie i jak można to ewentualnie montować- jeśli masz akurat miejsce to ok..A tutaj widać nie do końca jest to tak jak być powinno.

No ale i tak najlepsze są ledy z Golfie 2 świecące gorzej niż wskazówki w moim zegarku;/ I jedzie taki kretyn potem w deszczu na tym gównie, nic go nie widać - dasz mu długimi to jeszcze zobaczysz palec przy jego głowie..

Dla mnie Policja powinna zrobić łapankę - za takie ledy dowodzik i mandat po maksie (cebula wyleczona od ręki!). To samo z zenonami w zwykłym reflektorze 30 letniego auta;/ Za to powinni karać od razu jako próba morderstwa - czasami jak takim wynalazkiem w deszczu dostanę to nie wiem co ze sobą zrobić...

 

p.s. Jakiś czas temu widziałem cebulę level 200 - taryfa a z przodu przez całą długość zderzaka pasek LED - taki zwykły z rolki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes12, zaczekaj dwa dni dyskusja się zakończy i sam zdecydujesz czy chcesz założyć ledy do auta które fabrycznie ich nie ma a co za tym idzie będzie "czuć cebule" czy może mniejszy level cebuli będzie jak zmienisz auto na takie z fabrycznymi ledami

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgorzała dyskusja nt. ledów, a właśnie zastanawiam się czy montować je do auta:) Tyle,że ładnie wkomponowane

 

Pytanie podstawowe? PO CO?

 

Wydaje mi się, że w większości przypadków temat dodatkowych ledów sprowadza się po prostu do gadżeciarstwa lub zaciąga wspomnianym wcześniej warzywem.

 

Staram się postawić w sytuacji osoby, która ma taki pomysł i widzę dwa "plusy"

1. Poprawa wyglądu auta (podobno o gustach się nie dyskutuje ;) ), choć ja nie widziałem auta, które by z takimi światłami wyglądało lepiej, zwłaszcza gdy świecą one zamiast ksenonów.

2. Obniżenie kosztów eksploatacji. Wyliczał to ktoś uwzględniając wszelkie koszta, tj zakup takich lamp (pewnie z 300zł żeby miało ręce i nogi), montaż (albo sam w garażu, a wtedy nie wszystko może działać od razu tak jakbyśmy chcieli; ewentualnie usługa elektryka - 100zł "pęknie" na pewno)? Do tego zazwyczaj wiąże się to z cięciem kratek w zderzaku, wierceniem dziur. Realnie zwróci się po kilku latach lub zdążymy sprzedać auto.

 

Wczoraj widziałem na drodze ładnie utrzymanego Cadillac`a z lat osiemdziesiątych, na przedzie miał dostojne ledy. Ciekawe czy właściciel oszczędzał paliwo i żarówki czy poprawiał wygląd auta? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.