Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupiony w Polsce ale przyjechał na kołach z Niemiec,sprawdzony czujnikiem lakieru -o dziwo nie malowane nic-sam sprawdzałem,z resztą merce mają lakier "baranek" a ręką już tak nie pomaluje ;)-nie sprawdzałem tylko dachu ale raczej jest ok ;) -jestem pierwszym właścicielem w PL.Z racji tego że dużo jeżdżę zagościła instalacja LPG-pół roku na razie się sprawuje bez zarzutów :)-widzę że jest zainteresowanie to idę porobić więcej fotek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to zwykłe 1,8 na kompresorze 163 KM/250 NM ale radzi z nim sobie dobrze :)

Fakt po lifcie już wnętrze o niebo lepsze i wpadł thermotronic ,inne lampy,kierunki,grill ogólnie dużo na +

Dla mnie z zewnątrz wygląda dużo młodziej,jednak klosze sprzed lifta to +10lat...

Kompressorek jest,mniejsze kółko,program i zawsze może być lepiej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak do tematu "co dziś zrobiłem" bo zrobiłem zdjęcia :D Ale bardziej pasuje mi tutaj więc wrzucam świeże zdjęcia mojego ulubieńca ;)

 

IMG_3251800.jpg~original

 

IMG_3291800.jpg~original

 

IMG_3378800.jpg~original

 

Przydała się miotełka do kurzu z biedrony ;) Po dojeździe na miejsce można było sprawnie "zdmuchnąć" lekki kurz z karoserii ;)

 

Kocham to auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne światło na ostatnim zdjęciu.

PS te listwy i klamki to tak seryjnie są chromowane?

 

Owszem, do tego jeszcze ramka przedniej rejestracji ;) Chrome Line prawie jak w passacie (nie obrażając nikogo ;) )

 

Czemu kolega zatem nie pojawia sie na spotach lubelskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przydała się miotełka do kurzu z biedrony ;) Po dojeździe na miejsce można było sprawnie "zdmuchnąć" lekki kurz z karoserii ;)

 

jaka szczotka do kurzu bo nie wiem?

 

Taka jak widać na zdjęciu:

 

http://tugazetka.pl/files/g//2_Biedronk ... 140721.jpg

 

 

 

Griffe obiecać nie mogę, bo obecnie nie mieszkam w lublinie i mało mam czasu ale muszę kiedyś wpaść na spot i pogadać z ludźmi którzy nie śmieją się ze mnie gdy "myje czyste auto" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Clio ;) Pare lat temu (z 7 ?) miałem takie... białe... ehhh pierwszy samochód... same miłe wspomnienia ;) I odziwo prawie w ogóle się nie psuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.