Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Niestety ten typ tak ma :( Przerabiałem na Insigni.

 

jakaś porażka- nic nie słychać tylko te francowate opony szumiące wyjące wibrujące- masakra :kox:

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2014, 18:33 ]

Dareek79, piękny CC i z niezłym silnikiem :good: obok scirocco najładniejsze auto z VW na masce oczywiście pomijam wszystkie R :kox:

ps felgi to interlagos czy jakies inne???

 

naprawdę fajne autko, komfortowe fotele, ogromny foremny bagażnik rewelacyjne dynamicznie skrętne reflektory- spalanie przy normalnej jeździe także zaskakuje pozytywnie ( ok 7-8 litrów), felgi Interlagos oczywiście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak wszyscy to i ja..... 2.0 TFSI DSG - na razie po przebiegu 3 tkm nic się nie zepsuło oprócz fatalnych szumiących opon GY Eagle F1 Asimetric 2 - będzie walka z gwarantem.

Obrazek

 

Jak mój, tylko kolorek inny oraz chyba szklanego dachu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie słychać tylko te francowate opony

 

Praktycznie wszystko "w jodełkę" jest głośne 8-)

 

Gruby- tu "ni ma" jodełki

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2014, 21:28 ]

 

Jak mój, tylko kolorek inny oraz chyba szklanego dachu nie widzę.

Kolor LC9X- brak "panoramy" to do przeżycia i najgorsze - czujników parkowania - USA edyszyn. :P

Za to są grzane zydle w świniaku w prądzie no i wóz w leniuchu czyli DSG :D

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2014, 21:30 ]

Ja mam GY F1 Asymmetric 1 i jestem zadowolony. Ciche były, no teraz już są podjechane i trochę głośniejsze się zrobiły. Dojadę je w tym sezonie i biorę Conti ;)

z oponami Conti coś nie halo- aktualnie w grupie VAG Hankooki idą na pierwszy montaż, a w pakietach S-line można trafić na .....falkeny :o

opona.jpg.a133924dc7a2527a1e99fa8e81218ffb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby- tu "ni ma" jodełki

 

:oops: zapędziłem się, bo ostatnio przerabiam temat w jodełkę :D

 

swój

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2014, 21:39 ]

Moje obecne autko

 

jak wrażenia, koszty? bo niestety miałem ostatnio nieprzyjemnośc zrobić 20 tkm w Aveo `2011 i, wybaczcie, Chevy (Daewoo) to nie jest samochód... :lol::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ma w tej chwili 3 tkm przebiegu i wyły/szumiały od początku.

Zawias był sprawdzany/ kontrolne pomiary dokonana- wszystko z nim oki- z tego co wiem to nie jestem jedyny w narzekaniu na te opony.

A i jeszcze jedno- założenie innych kół....zlikwidowało problem więc.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety ten typ tak ma :( Przerabiałem na Insigni.

 

jakaś porażka- nic nie słychać tylko te francowate opony szumiące wyjące wibrujące- masakra :kox:

 

A u mnie odwrotnie :o

Po zmianie Conti SC3 na GY nastała cisza... opon "nie słychać".

W temacie opon pisałem, że jedynie lewy tył słyszę w zakresie 170-180km\h. Diagnosta od geometrii zapytał się czy czegoś nie słyszę przypadkiem w tym kole, bo stawia, że może kończyć się łożysko - nie czuć tego w ręku jeszcze, ale widzi na przyrządach. Fachura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ToledoII

110 KM / 142KM

292tys przebiegu

2000r

 

Moje pierwsze auto które już mam we własnych rekach prawie 3 lata :)

Auto opłukane na bez dotyku, bez dressingow itp..

 

Pierwsze zdjecie rok 2009 gdzie właścicielem był ojciec.

Drugie zdjecie stan aktualny.

jm2XWww.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex, Jestem na 7er ;) podkładka pod blachy od Wojtka siedzi

pablogda, Miejsce nr 15 moje, a 14 sąsiada którego terroryzuję :evil: , aby mi użyczał swojego do :ad: Po lewej jakieś 2 metry mam do piwnicy a w niej ....

To jeszcze coś dorzucę

59442ad5842ba_skrzynkanarzdziowa.jpg.08e256b1070453515f6ee2020b61d44b.jpg

59442ad593a38_silnikczysty.jpg.a3f145b6d1e3e2770b1384121d7d15ef.jpg

59442ad596403_zbiorniczekpolerowany.jpg.3bf527b9980d017f25a57a4a756398aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja juz zarejestrowałem nowe wozidło żony do pracy :), przyznam że jestem pod wrażeniem stanu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, auto 2010 2.0 tdci z niemiec, jeden właściciel, przebieg 129 tys czyli ok 33000 rocznie, nie mało i nie dużo, serwisowany, ostatni przegląd przy 119 tys, ja już oczywiście powymieniałem olej i wszystkie filtry, cena 5000 euro, kupiony w salonie gdzie był sprzedany pierwszemu właścicielowi , tam też był serwisowany i tam też ja go kupiłem pozostawionego w rozliczeniu. Nigdy nie miałem Forda ale przyznam że te 136 kucy dają radę przy skrzyni 6-cio biegowej fajna sprawa, nigdzie nie był stukniety !!! I jak może być ?

 

1_zps24f6a8c7.jpg

 

2_zpsd5c0b58d.jpg

 

3_zpsea91ba9d.jpg

 

4_zps613d5b66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.