Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt finalny na pewno tutaj pokaże, obiecuję, więc obserwujcie ;)

Silnik składany od początku, 1.6 td ;)

Jak od podstaw to nie lepiej upchać coś lepszego? :o

 

Dla mnie coś lepszego to tylko VW`ski diesel ;) A z 1.6td na większym turbo + IC spokojnie można myśleć o mocy rzędu 90-100km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piękne auto :shock:

Może napiszesz coś więcej? To jest oryginalna Alipna czy robiona na wzór Alpiny?

 

Tutaj jakieś zdjęcie znalazłem, troszkę inaczej te wydechy wyglądają ;)

http://www.bmwinfo.com/pictures/00472.jpg

Chyba brakuje lotki, która pewnie jest nie do zdobycia :) ?

wydaje się, że te puszki od wydechu są dość duże i się nie mieściły i dlatego wydech tak nisko puszczony :)

 

Samochód to BMW 323i a akcesoriami ALPINA, które mozna bylo zakupic u dealerów BMW / ALPINA. Nie chciałem iśc w replikę to alpiny i właśnie z tego powodu nie ma tam lotki. ALPINA oferowała spoiler przedni jako akcesoria ale lotka tylna była do dostania tylko dla właścicieli samochodów ALPINA.

 

Marcin P. meeeeegaaaa bmw w super stanie :good:

 

1. Ten wydech to seria?

 

Tak, wydech to seria, podwójny wydech był charaketrystyczny dla 323i jako modelu najwyższego w serii 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq, gratulacje :D Przy okazji, to czy nie proponowali Ci czegoś takiego po zakupie: http://regiomoto.pl/portal/swietokrzysk ... eo-zdjecia Właśnie w piątek widziałem pokaźną kolumnę "ciekawych merców" w Kielcach i zastanawiałem się skąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.