Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dynamicznie

 

Panie Racer :x:acute::P

 

Okolice 20s do "2" to naprawdę można szybko zrobić coś głupiego na drodze, ale fakt - człowiek w moment się przyzwyczaja i zaczyna być słabo :mrgreen: A diesel jednak fajny, jak zasiadam w HDi 90 km, to wrażenie po benzynie 90km: wiatr we włosach i komary w zębach :mrgreen:

 

Pozwolę sobie zamknąć: najważniejsze żeby pamiętać - benzyną idziemy mocą, a dieslem momentem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że takie 2.0 TDI 170KM roznosi 80-90% aut, bo jednak większość samochodów w Polsce to tanie budżetowe miejskie auta, albo poprostu stare dojechane. Takie dieslowskie 170KM, szczególnie w miare lekkim Golfie robi robotę uwierzcie a jak jeszcze ktoś sobie dłubnie na 200HP/440Nm to w ogóle... 8-):evil:

O jakiś tam V8 Biturbo to nawet nie mówię bo to inna liga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznosi 80-90% aut

 

chyba raz mi się zdarzyło żeby mnie ktoś zrobił spod świateł.

 

Dobrze że z tego wyrosłem ... może zamiast narażać ludzi na drogach publicznych czas wybrać się na jakieś treningi chłopaków 10 letnich ścigających się gokartami żeby wam tyłki złoili? :o

 

Na prostej to każdy w mocnym aucie kozak ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kogo piszę ale nie zmienia to faktu że popisy "pod światłami" są niebezpieczne dla innych użytkowników dróg publicznych. Mało to się widzi ludzi przejeżdżających na "późnym pomarańczowym", a tu z boku wyskakuje taki "rajdowiec" który odpala do galopu swoje kuce jak tylko mignie zielone ...panowie trochę wyobraźni ! Chociaż patrząc na wiek (20,24 ) ...tak to jest że jak na własne oczy nie zobaczysz 3 wypadków śmiertelnych to prawa noga zawsze ciśnie do bólu ... życzę szerokiej drogi w swoich mocarnych brykach :good:

 

[ Dodano: 19 Kwiecień 2014, 00:15 ]

kolega JM63 regularnie gości na torze

 

Co więc skłania go do

chyba raz mi się zdarzyło żeby mnie ktoś zrobił spod świateł.

 

Brak adrenaliny? Może te "tytuły" w głowie poprzewracały i trzeba już wszędzie i ze wszystkimi się ścigać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.