Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

_Makki_, bardzo gustowny, śledziłem Twoją relację w kwietniu 2009 na forum Audi Klub Polska od momentu dostarczenia auta do dealera i już wtedy bez kilku modyfikacji bardzo mi się podobała ta konfiguracja :good: ...zastanawialem się wtedy co kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wóz - strasznie podobają mi się te A4. Felgi malowane czy Audi takie oferuje? Chyba że to tylko dekielki :)

Felgi wyszly razem z pelnym pakietem S-Line ale oczywiscie w kolorze alu. Wiec jak tylko mi sie udalo polakierowalem je na czarny polysk.

Dach, lusterka, ramka grilla, przedni dyfuzor S-Line i tylny dyfuzor S4 sa takze w czarnej folii. Do tego jest jeszcze caly grill od wersji 3.0TDI w czarnym polysku.

_Makki_, bardzo gustowny, śledziłem Twoją relację w kwietniu 2009 na forum Audi Klub Polska od momentu dostarczenia auta do dealera i już wtedy bez kilku modyfikacji bardzo mi się podobała ta konfiguracja :good: ...zastanawialem się wtedy co kupić...

Dzieki :) Milo ze ktos sledzi takie rzeczy..

_Makki_, juz dawno zdjęcia Twojej A4 sa u mnie na dysku :D tak jak koledzy sledziłem wątek na forum audi i wszystkie zmiany mi sie bardzo podobają ;) Na taką A4 namawiam obecnie ojca ;)

A pozwolenie moje masz? :lol:

Jak narazie 61000km przejechane, 2 przeglady i nie narzekam. Klocki dopiero teraz bede robil z przodu pomimo ze jeszcze kilka mm jest :) Tak to bardzo zadowolony jestem :)

Również śledziłem temat Maćka na AKP i powiem szczerze, że kolega Maru 123 ma sporą konkurencję jeżeli chodzi o modyfikacje auta ;)

A kto to ten Maru 123? :)

_Makki_, piękny wóz :good: te felgi super do niego pasują ;)

Pierwszy raz czytam ze komus podobaja sie czarne felgi. Zawsze wszyscy narzekaja itp.

Najwazniejsze ze mnie sie doboba i pasuje do reszty auta.

Jak byly w kolorze alu to auto bylo takie sobie, standardowe..

Z czarnymi ma juz to cos.

Zdjecie dla porownania:

fcd4996f9a68f838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, Auto po przeróbkach profi, ale jednak dla mnie biały kolor to zamienił bym na inny przy zamówieni. Ale to tylko moje zdanie, każdemu podoba się co innego.

A tak z czystej ciekawości bo silniczek masz zacny a u was z policją to wiadomo jak wygląda sprawa z przekroczeniem. I tu pojawi się pytanie czy rzeczywiście jeździsz tak jak znaki i zero przekroczenia czy tak jak w Polsce z tolerancją :) wiadomo o co chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.