Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

A te coś u dołu zderzaka to obrysówka HELLa:P Zastanawiam się nad demontażem, ale w rezultacie pozostanie dziura w zderzaku, tzn 4ry, 2ie z przodu i 2ie z tyłu. Zastanawiam się nad wymianą zderzaka z przodu na M, wtedy z przodu automatycznie obrysówki wylecą, wtedy z tyłem się już coś pomyśli.

O shadowie tez myślałem, ale sam nie wiem, ciekawe jakby później felgi pasowały do shadowline'a.

Więcej fotek znajdziesz na bmw-sport, w sumie tutaj też coś kiedy dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to jest chyba 2007 albo 8 rok.

później go zapytam bo w de siedzie teraz

 

najlepsze jest to że żadne wady silnika 2.0 w tym modelu mu się nie pojawiły, co prawda miał ostatnio awarię pompy paliwa ale... serwis zrobił i dalej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ostatnio odebrał takowego w 1.4 tsi. Wnętrze jak na samochód tej klasy naprawdę rewelacja- świetna kolorystyka kokpitu, podświetlenie ledowe, wyciszenie, audio, szpera, siedzi się lepiej niż w pasiorze (z tyłu też). Tylko większe koło, kilka cm niżej i w tych pieniądzach nie ma konkurencji :good:

Oczywiście nie jest to BMW, ale... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że bixenon jest a halogenów brak..

 

Mam bixenon w aucie i halogeny, szczerze mówiąc nigdy ich nie użyłem. Nie raz zdarza mi się jeździć w totalnej mgle jednak przy włączonym xenonie nie widzę żadnej różnicy w oświetleniu drogi poza delikatną zmianą koloru światła przed autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień to ledwo ledwo pokazuje się w TDI 170KM

To ja nie mam pytan :song:

 

Że co ? Że TDI 140KM to niby szybkie auto jest ?

 

Każdy ma inny punkt odniesienia. Z tego co widzę, to masz V6 w aucie, więc taki 2.0 140KM będzie dla Ciebie słaby. Ja mam 1.4 90KM, więc dla mnie to niemalże rakieta.

 

No offence oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.