Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zamówiłem golfa kombi, całkiem niezły wypas za 75 tyś brutto ;) pokaże jak odbiorę. Miałem brać astrę znowu ale... no właśnie opel się nieco na nas wypiął i zmniejszył nam rabaty(swoją drogą to dziwne bo firmie jeździły astry już od modelu II) a mamy pewne ograniczenia w zakupie aut(jest określona maks moc, i maks kwota, i np astra w podobnej kwocie nie ma nawet czujników parkowania z przodu nie mówiąc o biksenonie)

 

co do astry, mam nalatane 170 tyś km(samochód skończy trzy lata na koniec kwietnia, 80% to długie trasy), z napraw to tylko jedną świece żarową wymieniłem na gwarancji i teraz mam czasem problem z wolnymi obrotami(delikatnie faluje ale nie przeszkadza) - naprawa tego to 2 tys więc sobie darowałem(trzeba jakiś tam zawór wymienić bo czyszczenie nie pomogło), turbina jak nowa, oleju bierze niecały litr na cykl wymiany czyi około 15-17 tyś. Generalnie mi się to auto sprawdziło i z tego co wiem to u mnie w firmie też są zadowoleni. Teraz do listopada pojeździ nią mój handlowiec i pewnie ją odkupie(do 200 tyś km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm powiem tak co do aut - zazwyczaj od 160/180/200 tyś przebiegu(w przypadku forda podzielić przez 2 lub 3 :D - poważnie kupiono do nas kilka aut forda w momencie gdy jeszcze opel nie oferował w astrze 4 kombiaka i to co się z nimi działo to długa historia...) zaczynają się schody np sprzęgło, turbina, elektronika i tak dalej(w przypadku forda dodać rdzę). Nie opłaca nam się aut trzymać, są zamortyzowane i tyle. Auta też muszą być sprawne zwłaszcza jak np masz wyjazd - Białystok --->> Monachium -- >> Białystok. Krótko mówiąc jak znam swoją firmę to na pewno ktoś to skalkulował i jeszcze sprawdziło go 5 innych osób i tak wychodzi taniej.

 

Co do golfa to tak oczywiście ropniak - bez rewelacji bo 1.6 105 km ale ja już sobie z tym poradzę :evil: . Sam golf jest okej zwłaszcza z tym wyposażeniem ale martwi mnie kolor na który nie mam wpływu - taki zwykły jasny srebrny, już bym wolał biały szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 170kkm w trasie to pewnie tylko kierowca jeździł więc wnętrze jak nowe zapewne.. 3 lata to się nie zestarzał i jak jeszcze dba fan kosmetyki aut to wygląda jak nowe praktycznie.. idealna fura do odkupu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po mnie czy po kimś innym auta są okej - wszystko robimy w aso, zgodnie z zaleceniami itp.

 

skoda -nieeeeee, chyba że superb :-]

Ale ja nie o tym - jak ktoś myśli nad astrą IV to polecam, kwestia aby mieć pewny egzemplarz

 

jeszcze co do sprzedaży z takim przebiegiem - z doświadczenia wiem że wygląda to mniej więcej tak że przy konkretnym opisie(włącznie z zrzutem serwisów z myopel) auto sprzedaj się w czasie od 2godzin do 2 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7872fe545911a06dm.jpg

 

Lakier masakra jezeli chodzi o malowanie. Kilka elementow napewno malowane przez jakiegos partacza. Dziwnie sie lakier zachowuje podczas korekty. Tylne drzwi to sie rysuja od samego patrzenia. Ok 2 tygodnie temu robilem korekte i juz zrysowane. Naszczescie mam PB BH. Wszystko ladnie przykryl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie lakier zachowuje podczas korekty. Tylne drzwi to sie rysuja od samego patrzenia. Ok 2 tygodnie temu robilem korekte i juz zrysowane. Naszczescie mam PB BH. Wszystko ladnie przykryl.

To jak u mnie. Zaopatrz sie w fibre flexipads zieloną do wszelkich prac przy lakierze. Z rękawicą do mycia też będziesz musiał pokombinować. U mnie gąbka CG rysowała, a rękawica Nigrina jest bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej też nie podobały mi się czarne auta na czarnym kole , ale zimówkę postanowiłem pomalować w czarno i spodobalo mi się i lato też siadło czarne , mi się podoba o dziwo hehe , w tamtym sezonie były szare cos w stylu podkładu ale za bardzo zwracały na siebie uwagę a nie o to mi chodziło , tu wygląda na zwykle zadbane rodzinne kombi i tak ma być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Czarne Samochody mają Coś w Sobie ale jakiś Akcencik na Felgach na pewno by się przydał :) A Lampa ST przypuszczam że jeszcze bardziej By zlała auto w masę choć pewnie efekt był by fajny :)

 

Tak poza konkursem byłeś Ostatnio ( albo przejeżdzałeś) przez Pszczyne? bo Mam Wrażenie że Cie Tam Widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad oklejeniem halogenów i światłami z przodu a'la ST.

Auto ma być seryjne

Tak poza konkursem byłeś Ostatnio ( albo przejeżdzałeś) przez Pszczyne? bo Mam Wrażenie że Cie Tam Widziałem

Napewno nie byłem to ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.