Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Artih już Ci odpowiadam, jakość wykończenia wnętrza i spasowania to jak maluch do mercedesa. Współczuję jeżeli nie widzisz różnicy. Solidność samego samochodu to też dwie różne rzeczy. Żeby nie było to miałem kilka sztuk 156 i e46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sucre, Tutaj nie sposób się z Tobą nie zgodzić, spasowanie, dywany..

 

Z drugiej strony mnie się podoba, zawsze mi się podobała zresztą Clarkson powiedział : ktoś kto nigdy nie miał Alfy Romeo nie może nazywać się fanem motoryzacji" czy jakoś tak.

 

 

Ot sobie tłumaczę :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih już Ci odpowiadam, jakość wykończenia wnętrza i spasowania to jak maluch do mercedesa. Współczuję jeżeli nie widzisz różnicy. Solidność samego samochodu to też dwie różne rzeczy. Żeby nie było to miałem kilka sztuk 156 i e46.

 

Nie wiem, może mam jakąś dziwną 156 - Beemce nie miałem nic do zarzucenia. Mojej przedliftowej 156 także - jakość plastików zdecydowanie podobna (deska rozdzielcza, drzwi), lepsza w BMW na konsoli środkowej.

 

W poliftowej 156 zmienia się już diametralnie - plastik deski i drzwi lepszy niż w e46.

 

Jeśli nie widzisz tego - to Ci współczuję.

Bo powtarzać obiegowe opinie może każdy.

 

I zdaje sobie sprawę z bolączek marki (zawieszenia, silniki TS 16V, jakość oświetlenia, korozja 147/156 jeżdżonych dłużej w Polsce) - nie jestem bezkrytycznym fanem.

Za to lubię obiektywizm a nie powtarzanie obiegowych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko tak, znane...a rejestracja to taki special edition for Franio :D hamownia wypluła 30KM mniej niż seria ale to się zaraz zmieni, bo nie wierzę aby ten silnik był na wykończniu, więc mam nadzieję, że z tyłu będę mógł nakleić na nowo wlepkę Not NoRmal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko tak, znane...a rejestracja to taki special edition for Franio :D hamownia wypluła 30KM mniej niż seria ale to się zaraz zmieni, bo nie wierzę aby ten silnik był na wykończniu.

:mrgreen:

Fajna sztuka :good:

Pewnie jakaś przepływka lub inny EGR i będzie znowu pełny szwung 8-)

Powodzenia w poszukiwaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.