Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym się pochwalić moją nową zabawką ;D Czeka na mnie w Polsce aż przyjadę nie moge się doczekać . A teraz upala jego mój tata ;) Po powrocie do Polski chce założyć jakiegoś ori snorkela i innych pare pierdołek. Zapraszam na offroad okolice Wadowic 50km od Krakowa w PL będę za 2tyg !!!

 

 

rvv2.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojak dzięki ;) Co do opon to poprostu trafiła się okazja i kupiłem prawie nowe opony za śmieszną kase ;)

A co do kierunków i lamp to jak widzicie auto jest stylizowane na USA przednie kierunki są orginalne , dla nie w temacie i z mało wprawnym okiem tylne lampy są pół na pół (czarno czerwone) też ori USA i nie mam zamiaru tego zmieniać ;) Dla was się gryzie i jest bee a dla mnie jest super i to się liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodziłem z takiego założenia ;) Nie każdemu musi się podobać, wiadomo że każdemu się nie dogodzi ale najważniejsze że właściciel zadowolony :)

 

Poza tym nie ma ładniejszych kierunków do B5 , clary mi się nie podobają a ori białe kierunki też niezbyt pasują , od zawsze podobały mi się pomarańcze i moim zdaniem w tym wykonaniu fajnie kontrastują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za miłe słowa o mini:) faktycznie z tarnowskich gór kupiony i całkiem zadbany egzemplarz ale troche wiadomo włożyć w niego trzeba. Co do flagi itd, auto bedzie moje przez najbliższe pare miesięcy, potem wędruje do mojej dziewczyny a ja szukam czegoś większego. Ona jest w nim zakochana a to najważniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.