Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artih, też mi się podoba, ale ubolewam nad tym, że został kupiony tylko do zabawy zimą. Przydałoby się zająć rudą, ale znając właściciela, jak zacnie się sypać to będzie wrastał w ziemię pod blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes3000, Świeże B20 też daje radę ;)

 

Wszystkie uszczelki nowe, świece, vanos, ustawiony rozrząd, nowe pierścienie i valvo 5w40 tak swoją drogą ostatnio wpadły ;)

 

zmorka, Dokładnie :good: Fajnie że nawet bez korekty wszyscy są pewni że swieżo malowana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bio, idealny przedlift ;) chwała, że nie ma tu naciągów, gleb i innych, tylko pięknie zachowany oryginał :good:

:good:

 

Za każdym razem jestem pod wrażeniem tego czerwonego BMW.

Nigdy na żywo nie widziałem piątki w tym kolorze - wygląda co najmniej jak na Alfa Romeo :)

 

Piękna i w ślicznym, oryginalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :)

 

KamilRosen, miernik i moje oko mówią że oryginał pomijając róg klapy gdzie jest zaprawka robiona przeze mnie :P

 

Artih, I właśnie to mi się w tym kolorze podoba, w Polsce od roku była jedna do sprzedania w tym kolorze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.