Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

escimo, czarek, piotrek305, dzięki ;)

 

Zaciski pomalowane na niebiesko bo całość ładnie myślę, że ze sobą gra ;)

 

Co do koloru - w moich okolicach kręci się nieoznakowana Octavia II RS właśnie w błękicie i ksenonach. Jak tylko ktoś zobaczy ten błękit w lusterkach to albo zwalnia albo lewy pas się od razu wolny robi :-]

 

Gyon Tire - troszkę do trwałości mógłbym się doczepić ale generalnie bardzo fajny produkt. Ja nie przecieram fibrą - następnego dnia po aplikacji już oponka wygląda tak jak chcę ;)

 

piotrek305, Megi widoczna na jednym ze zdjęć - Vectra to wozidło brata ;) 2.2 DTI - ten CDTI byłby marzeniem do tego autka (oprócz silnika z OPC oczywiście) 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.2 DTI
ile ma nalotu?

 

Franek, w zeszłym tygodniu licznik pokazał 222 222 km :)

 

Z tym, że około 20tyś już zrobione z nowym silnikiem i turbiną. Silnik wykończyli mechanicy przy naprawie panewki, a turbo miało już dość - łopatki się całkiem "wytarły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka tam Astra 1.2

Ta jasne ŁOPECE 1 pełną gębą czy dobrze widzę że w środku Recaro ?

 

Zgadza się :)

 

taka tam Astra 1.2

Ta jasne ŁOPECE 1 pełną gębą czy dobrze widzę że w środku Recaro ?

 

1.2 należy czytać jako jeden silnik dwulitrowy :D

 

No szedłem właśnie tym tropem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI, ja bym zmienił przednie kierunkowskazy z pomarańczowych na clear. Skoro takie są boczne. Chyba lepiej by się komponowało. No i z grilla bez znaczka.

 

Ale to moje sugestie. Autko :good:

 

Dzięki za opinie ;) przednie kierunki zostały już zmienione na ori pomarańczowe obrysy + kierunki w błotnikach no i grill też już jest inny ;)

Ale jak poskładam wszystko do kupy to pokaże jak teraz auto będzie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co lepiej wyglądała wersja 2012 chodzi o felgi i kierunki ale zobaczymy co w tym roku wymyślisz :good:

Generalnie nie podoba mi się blach nie tam gdzie trzeba, a już całkiem na boku jak było w 2012. To nie Alfa Romeo ;)

No i te lampy z tyłu przez pół czarne nie do końca.

Będzie jakieś nowe koło na ten rok?

W sumie 97r to myślałem, że to Passat B4, ale to był rok ostatni starego passata i pierwszy B5 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.