Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....ogolnie bardzo fajne autko...tylko troche upierdliwe w zimie (chyba ze masz garaz)...no i szyba przednia i lakier bardzo podatny na odpryski...

ale ogolnie moge polecic kazdemu, zrobilem takim 100 tys i bylem bardzo zadowolony poza mala przygoda z turbo ale Vw wzial koszty na siebie (po gwarancji)

 

duzo przyjemnosci z jazdy zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nowy nabytek? Strasznie CC mi się podoba. TSI czy TDI? Rok? Wersja?

 

Tak nowy ;) TDI 2008 wersja Highline, trochę mu do pełnego wyposażenia brakuje ale i tak jestem zadowolony ;) Niestety na TSI sobie nie mogłem pozwolić z racji na dalekie trasy :)

 

Witam....ogolnie bardzo fajne autko...tylko troche upierdliwe w zimie (chyba ze masz garaz)...no i szyba przednia i lakier bardzo podatny na odpryski...

ale ogolnie moge polecic kazdemu, zrobilem takim 100 tys i bylem bardzo zadowolony poza mala przygoda z turbo ale Vw wzial koszty na siebie (po gwarancji)

 

duzo przyjemnosci z jazdy zycze...

 

Chodzi Ci pewnie o zamarznięcie szyby i braku możliwości otwarcia auta ? Na szczęście mam garaż :) Dzięki :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek756 chlapacze :cry::dontknow:

wywal to badziewie i na lato jakaś fajna fela i naprawdę godny egzemplarz :good:

dzinkins niby Merc nie stary, a jednak widać różnicę pokoleń. A jak by tak najnowszą S-klase podstawić obok, to byłaby przepaść. Kiedyś i 20lat różnicy nie robiły znaczenia przy przeskoku na następny model, a teraz 5-10lat i już auta się starzeją.

Co nie znaczy, że Mercedes wygląda źle, bo wygląda bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nowy ;) TDI 2008 wersja Highline, trochę mu do pełnego wyposażenia brakuje ale i tak jestem zadowolony ;) Niestety na TSI sobie nie mogłem pozwolic

 

W twoich okolicach jest fachowiec od doposażenia Passatów. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych.

Jesteś na forum Passata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nowy ;) TDI 2008 wersja Highline, trochę mu do pełnego wyposażenia brakuje ale i tak jestem zadowolony ;) Niestety na TSI sobie nie mogłem pozwolic

 

W twoich okolicach jest fachowiec od doposażenia Passatów. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych.

Jesteś na forum Passata?

 

Żeby doposażyć paska nie trzeba być mega fachowcem ;) taki fachmen ma tylko schematy VW i odpowiednio wszystko poprowadzi i podłącza :)

Nie ma łatwiejszego tematu nic doposażanie aut z grupy VW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.