Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po prostu w dzisiejszych czasach jak ktoś wrzuci dobrze naświetlone, dobrze wykonane zdjęcie - lament, bida, przekombinowane. Najlepiej małpką na auto, komórką itd...

 

Miło to słyszeć. Ja zauważyłem że jak ktoś wrzuca słabe fotki to na wstępnie pisze w celu usprawiedliwienia że robione były np. nogą od stołu. Znowu jak zdjęcie jest ostre kontrastowe i czytelne, dobrze skadrowane tzn. że jest przekombinowane. Tak na marginesie, aparat foto to narzędzie więc to nie on robi foty a człowiek. Jak by mi dano super młotek, najlepszy na świecie, wykonany z tytanu i złota - to i tak bym nim podkowy nie wykuł, bo po prostu nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w dzisiejszych czasach jak ktoś wrzuci dobrze naświetlone, dobrze wykonane zdjęcie - lament, bida, przekombinowane. Najlepiej małpką na auto, komórką itd...

 

+1

 

Ja jestem konserwatywny i uważam, ze można zrobić dobre zdjęcie bez retuszu lub retusz można ograniczyć do minimum. Auto na tych zdjęciach wyszło nienaturalnie plastikowe, trochę jak ładna dziewczyna ze zbyt dużą ilością makijażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.