Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

powiedz ile ci pali ta maszyna

 

Był filmik :D ale serio to "od baku do baku" średnio 13-14.... oczywiście można zejść poniżej 10 na lokalnych drogach, nie ma też najdrobniejszego problemu żeby bak nie starczył na 300km :-] Tak czy siak, IMO na daily car to słaby pomysł :)

 

pewnie zalezy Ci,zeby w focusie wszystkie srobki trzymaly fabryczny moment.

 

Eeee tam, niektóre trzeba cały czas dokręcać :D

 

Stan fabryczny w samochodzie który jednak czasem jeźdźi to mżonka i tą "fazę" mam za sobą :D Oczywiste jest, że każdy nowy kilometr powoduje zużycie samochodu i pojawiają się ślady eksploatacji. W tym konkretnym, jak na 30 tkm dramatu nie ma, dla Jana Kowalskiego można domyć podwozie i wstawić z powrotem do salonu, ale "nasze" oko znajdzie długą listę.... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, IMO na daily car to słaby pomysł :)

 

Czy ja wiem :mrgreen: Dla mnie bardziej przeszkodą byłyby fotele + wysiadanie po kilka/naście razy dziennie i zawias(meeeeeeeee)/felga/opona :-]

 

CSy to najlepsze fotele jakie można mieć w tego typu aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczek w daily moim zdaniem porażka

 

Niby tak...dodać drajwera w rozmiarze "oversize" = boczek już lekko przytarty :/

 

Ale to jedyny minus tego mebla:

 

half_leather_seat.jpg

 

w całej reszcie są genialne. Trasa WWL-Bielsko Biała-WWL jednego dnia i po powrocie jakby padło hasło "Gdańsk?!" to no problemo :song:

 

Prezes by mi się nie zmieścił

 

Albo by się zmieścił i nie chciał wysiadać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, jak już się wejdzie to jest - 8-)8-)8-) Przeszkadzałoby mi tylko to wycieranie boczka, sińce na udach i lekko przegięte ręce od sięgania do pasów. Jak już się zajmie dobrą pozycję to można podpinać lawetę i na Berlin lecieć :good:

 

Wejść by wszedł, ale ;) Już w moich obecnych kanapach jest mocno średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszczu666 u mnie jest gruntowne odpicowanie nadwozia jak i podwozia. koszt będzie prawie taki sam jak koszt całego auta jednak prestiż wyglądu 21-letniego auta i komfort jazdy bezcenny :) na dzień obecny nie będę zdradzał kosztów bo mogą iść jeszcze w gore ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.