Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gacus2004, a to nie jest taka ładniejsza Vectra?? :)
Ta sama płyta podłogowa ,silnik to projekt Fiata,bardzo udany .Zawiecha ma wiele wspólnego z Vectrą, ale w tym bardziej sportowo jest zestrojone i prowadzi się nieporównywalnie lepiej. Reszta,wnętrze to już indywidualizm Saaba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saab z tego co kiedyś słyszałem w pewnym programie TV nie szedł na łatwiznę i mimo że technicznie jest spokrewniony z Vectrą, to nie jest identyczny... Inżynierowie Saaba lubili coś udoskonalić, polepszyć a przez to też podnieść koszty i wyszło jak wyszło... :) ale ile w tym prawdy to nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem bumiera od tapicera, boczek rozlazły był na szwie, gąbki też brakowało, zrobione cacy.

Z góry sorki za jakość, ale robiłem telefonem ;)

 

Przed

 

ppd1.jpg

 

Po

 

1d2c.jpg

 

Musiałem zmienić też opony. 235/40 przy dwóch osobach z tyłu przycierało, poza tym i tak się kończyły a z przodu były baloniaste 225/45. Wybór padł na 215/40 w razie w jeśli chciałbym na przyszły sezon wrzucić dystans i gwint ;)

 

Jestem cholernie zadowolony ze zmiany, auto odżyło i dużo lżej jeździ, wygląda też lepiej :ok:

 

kx63.jpg

h7p7.jpg

ekh0.jpg

6egj.jpg

qlyf.jpg

xoee.jpg

budf.jpg

k3df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.